Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha meztelen...

Mit lehet tenni, ha meztelen képekkel zsarolnak?

Figyelt kérdés

A volt párom zsarol ezzel, mert , amikor szétváltunk nem adtam neki vissza valamit, amiről az állítja,hogy az övé.

Anno készítettem neki ilyen fotókat, átküldtem neki.Most meg fel akarja használni őket zsarolásra.Valakinek már mutatta is.


Mit lehet tenni?


dec. 12. 17:39
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
59%
Semmit, nincs ezzel semmi baj, nem érdekel ez már senkit.
dec. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Rendőrséghez fordulsz, mert ez bűncselekmény.
dec. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Rendőrségre mész a zsaroló szöveggel.
dec. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Rendőrség, ha nem is osztja meg senkivel se csak ezzel zaklat az is simán büntetendő kategória.
dec. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Írd meg neki, hogy ez bűncselekmény, és feljelentést teszel, ha tovább próbálkozik. Ezt is elküldheted neki:


Meztelen fotókkal zsarolt egy nőt, börtönbe kerülhet

[link]

dec. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt undorító alak a volt párod, másrészt pedig, ahogy előttem írják, a rendőrséghez tudsz fordulni.
dec. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
4%
Feljelentést írnak többen, de azt hogy bizonyítod? És ha a haverja Írországból feltölti, mikor ő meg itthon van..., akkor mi van?
dec. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
98%
7: pl. ha már küldött ilyen üzeneteket, akkor az lehet bizonyíték
dec. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés, hogy szóban mondta csak, vagy írogatott. Ha az utóbbi, akkor van bizonyíték, ha viszont csak szóban mondja, akkor hangfelvételt lehet készíteni a zsarolásról.
dec. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
6%
Mégis mut tudna pár pucét fotóval csinálni. Megmutatja pár haverjának na bumm. Mindegyik látott már pucér nőt.
dec. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!