Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Állítólag az MBH bank új...

Állítólag az MBH bank új tulajdonosa (Mészáros Lőrinc) ad plusz egy havi fizetést év végén a dolgozóknak, ez rendkívüli dolog?

Figyelt kérdés
Néhány éve még OTP-s voltam, de ott többnyire nyáron és év végén is adtak egy - egy havi pluszpénzt.
dec. 16. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Multiknál, nagyobb cégeknél van karácsonyi pénz/pulykapénz, ki hogy nevezi.


Magyarországon bevett dolog.

dec. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Fsms ***** válasza:
49%

Nem rendkívüli. Ahol dolgoztam eddig ott volt éves prémium és az éves bér 40% kifizettek jutalomként.

Értjük a burkolt marketinget a Lendvai utcából. 😀

dec. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Részemről biztos nem érzel olyasmit. Voltam egy olyan fiókban és az ügyintéző mondta.
dec. 16. 22:58
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem rendkívüli, hiszen neki az állampolgároktól összesibolt pénzből erre is futja.
dec. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szokott adni. Prémiumot is. 2x egy évben.
dec. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
butaság, semmi ilyen. ott dolgoztam. nem kaptunk semmit sem! :) még a jutalékunkat se adják oda teljes egészében
jan. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én meg az ellentettjét tudom kedves utolsó. Ugyan nem a banki szektor, de Mészáros a góré. Cafeteria, 13. havi, céges autó 2 évente, évi 2x prémium, üzemanyagtámogatás. Egyáltalán nem panaszkodok. Teljesen korrekt, de kinek mi.
jan. 30. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
kedves utolsó, ez elég nagy hazugság. mindezt a felső vezetők kapják talán, de egyezerű alkalmazottak nem! üzemanyagot mindenhol támogatnak, cafeteriat mindenhol adnak ebben a szektorban
jan. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!