Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Akik liberális hegemóniát...

Akik liberális hegemóniát akarnak, azok történelmi értelemben kommunisták?

Figyelt kérdés
jan. 1. 16:44
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Talán.
Nem.
Nem tudom.
14 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Te ismered is a szavak jelentését, amiket írsz, vagy csak random egymásután teszel szavakat?
jan. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Inkább labancok.
jan. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Egy szénsavas mit kérsz?
jan. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
kipcsakok
jan. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
17%

Anno ők nyomatták az olyan szövegeket, hogy "Marx egy csodálatos jó ember volt, aki rosszat mond róla az fasiszta!" meg amikor 10 éve szidtam a kommunizmust meg a komcsikat akkor egyből a torkomnak ugrottak a liberálisok olyan szövegekkel, hogy "te náci vagy! A kommunizmus valójában egy nagyon szép idilli eszme csak a csúnya gonosz ruszkik elrontották!".

De arra is mindenki emlékszik amikor Lendvai Ildikó, Bajnai meg a többi liberális együtt énekelte a kommunista internacionálét.


Viszont az elmúlt 3-4 évben 180 fokos fordulatot vettek. Most ők komcsiznak le habzó szájjal mindenki, aki nem akarja támogatni az egyneműek hazasságát meg a többi liberális agymenéseket. Tehát én 10-15 év óta változatlanul ugyanazokat az elveket vallom, ellenben érdekes látni, hogy ugyanazok a ballibek akik szerint én régen egy neonáci fasiszta voltam ma meg azt mondják, hogy egy kremlinügynök moszkovita komcsi.

Miközben végig ugyanúgy utáltam a komcsikat 😂


Igazából itt csak arról van szó, hogy a sok komcsi nyugger, akik a DK meg MSZP választóinak nagy részét adták, azok nagy része az elmúlt 4-5 évben elhunyt. És már a szavazóik nagy része nem a Kádárt visszasíró kommancs nyuggerekből áll. Ezért helyette igyekeznek a fiatal belpesti fésült hajú pávagyerekeket megszólítani, akiknek nyilván az égvilágon semmi fogalma nincs a kommunizmusról, tekintve, hogy soha nem is élt akkor. Az ilyeneknek könnyű bemagyarázni olyan marhaságokat, hogy "minden KISZ tag vakbuzgó kommunista volt" amit múltkor az egyik fiatal kommunizmusban soha nem élt momentumos képviselő is mondott (miközben aki kicsit is jártas a témában az tudja, hogy anno az egyetemi tovább tanuláshoz alap elvárás volt a kisz-be való belépés).

Szóval itt szimplán arról van szó, hogy míg régen a komcsi nyuggereknek kommunista-párti szövegeket kellett nyomatni, addig a mai belpesti yenki filmeken meg cod-on felnőtt tinigyerekek inkább a ruszkizásra meg "fújmoszkva fúj!" szövegekre vevők.

jan. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
Nincs mit ezen szépíteni, tudjuk hogy az öreg fideszesek mind komcsik voltak.
jan. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%

#6


Ahogyan az MSZP meg a DK-sok is. Nézz csak utána Klara Dobreva életrajzának.

jan. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem ők anarchiát akarnak. Féreg banda. Mindenki szavazzon Orbánra ha jót akar.
jan. 7. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!