Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az ukránok miért lövik a...

Az ukránok miért lövik a keleti ukrán civileket ?

Figyelt kérdés

Az alábbi videóban tanúk áldozatok mesélik, hogy például drónoikkal lövik a megállóban álló, munkába menő civil lakosokat, de vannak más dolgok is:


https://www.youtube.com/watch?v=xmc2cA3iKKg


jan. 21. 02:27
 1/3 anonim ***** válasza:
10%
Édes istenem, de hányszor leírtam hogy az ukránok mészárolják a saját civiljeiket, de hányszor. Azt is leírtam mikor Putin tűzszünetet nyitott, humanitárius folyosót nyitott hogy a lakosság békében elvonulhasson. Az ukránok tüzet nyitottak a nőkre, gyerekekre és idősekre. Azt is hányszor de hányszor leírtam hogy az ukránnál mocskosabb és agresszívabb népség nincsen. Tudod mit csináltak az ukránok a háború előtt? Verőemberek voltak, pénzbehajtók és bérgyilkosok. Többségük békeidöben is erőszakból élt. Most meg hirtelen belédnyilallt a felismerés, hogy a saját lakosságukat irtják?
jan. 21. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
11%
Miért? Kifejezett parancsba van nekik adva, hogy civil áldozatokat kell provokálni. Nem ismered az oroszokat, ők sosem fogják a lakosságot bántani. Az orosz tank akkor is megáll ha egy idős néni eléáll. Nem tud másként nagy számú civil áldozatot produkálni. Ezért kell mindig iskolák és bevásárlóközpont mellé telepíteni a lövegeket. Ahol még így se megy egyszerűen közéjük lőnek. Hányszor írtam már le?
jan. 21. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
88%
Gondolom büszkék rá otthon, hogy orosz propagandistának állt a fiú :D
jan. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!