Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ez mekkora kamu ezt el is...

Ez mekkora kamu ezt el is hiszi valaki? Egy Átlag Magyarnak van vagy 12 millió Ft megtakarítása mi az hogy adósság?

Figyelt kérdés
[link]
jan. 21. 19:58
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Én nem hiszem el.
jan. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Nem feltétlenül kamu. Ha 10-ből 1-nek van 120 milliója, a többinek pedig semmije sincs, ki is jön az átlagos 12 millió. Sokaknak amúgy tényleg szinte semmi megtakaarításuk sincs, lényegében hónapról hónapra élnek.
jan. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
98%
El lehet hinni nyugodtan: Mészáros Lölő félének van 60 milliárdja Zsuzsika néninek 10 fillér de Zsuzsikából van sok igy annyi lesz!
jan. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a cikk a hitelkártyások átlagos tartozásáról szól. Mi köze van az átlagos megtakarításhoz, amiről a kérdés szól?
jan. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
#5 Ezért kérdeztem, hogy hülye-e :D
jan. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ha van megtakarítás minek hitel kártya????🤫

Illetve szerintem nincs olyan ma Magyarországon aki Rendesen Dolgozik ne tudna kimenni évi kétszer külföldre nyaralni szóval van a magyarnak pénze 👌

jan. 21. 20:12
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
Hagyjátok gyerek, ez csak a szokásos "van itt pénz" kamukérdező. Minden nap kiír egy kérdést arról, hogy van pénz.
jan. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
A hitelkártya egy öngyilkosság. Ezek meg el sem olvasták a cikket mert megtakarításról hablatyolnak.
jan. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ma mi lesz a kérdés?
jan. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!