Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Akik nem vették fel a Covid...

Akik nem vették fel a Covid oltást, azok most már hivatalosan is büszkék lehetnek magukra?

Figyelt kérdés

Ezek szerint a Covid oltást ellenzők mégsem annyira ostobák mint a lapos föld hívók?


[link]



jan. 25. 12:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
69%

Igen, ja


65 millióból 467

0,000718461538 százalék


...

jan. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
63%

Most melyik is jobb nekem? Ha kb. 0,00072% eséllyel maradandó károsodást szerzek az oltástól, vagy ha kb. 1% eséllyel belehalok a vírusfertőzésbe?

Az élet nagy kérdései

jan. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
49%

"Ezek szerint a Covid oltást ellenzők mégsem annyira ostobák mint a lapos föld hívók?"


Ezek szerint de, mégis.

jan. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
40%

Csak nem tudom, hogy mi ellen oltanak, ugyanis egy virológus csapat átnézte a virus tanulmányokat és arra jutott, hogy a covid virusnak mondott jelenség nem létezik.


Aki be tudja bizonyitani az ellenkezőjét, ne nekem irjon, hanem egyenesen a virológusoknál jelentkezzen ugyanis 500 millió forintnyi eurót kap aki bebizonyitja, hogy van virus, innentől minden válasz értelmetlen!


Itt a honlap!

Ezen kell kjelentkezni a pénzért:



[link]



GARANTÁLJUK:


1,5 millió euró


annak aki tudományos bizonyítékot szolgáltat a koronavírus létezéséről, beleértve a bizonyítékok szolgáltatása érdekében tett valamennyi lépés dokumentált ellenőrző tesztjeit.


A virológia szabályai szerint be kell bizonyitani, hogy létezik a virus!

jan. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
20%

"vagy ha kb. 1% eséllyel belehalok a vírusfertőzésbe?"


A kovid nem képes egy százalékos halálozást produkálni.

jan. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
48%
Nem vettem fel az oltást, aminek örülök. Még abban se vagyok biztos, hogy elkaptam a vírust. Ha volt is vele dolgom olyan enyhe tünetei voltak, hogy nem is foglalkoztam vele.
jan. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
34%
A covid egy egyszerű nátha. Csak azoknál fordult súlyosabbra, akik bedőltek a hisztériakeltésnek, és elhitték, hogy halálos betegség. (Ez egy pszichológusok által elismert jelenség, pszichoszomatikának hívják.) A kísérleti vakcináknak viszont valóban vannak életveszélyes mellékhatásai. A leggyakoribb a vérrögképződés, ami trombózist, infarktust, agyvérzést okozhat. De olyanról is tudok, akinek lebénult az a karja, amelyikbe az oltást kapta.
jan. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
32%
Helyesbítsünk: akik nem vették fel az 5 tök értelmetlen és hatástlan oltást azok büszkék lehetnek magukra :D
jan. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
45%
De hisz az oltatlanok meghaltak, vagy nem??
jan. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
48%
jaja én pl. meghaltam de már jobban vagyok.
jan. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!