Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Megfoszthatják a szavazati...

Megfoszthatják a szavazati jogától Magyarországot, ha tovább blokkolja az ukrajnai finanszírozási programot?

Figyelt kérdés
[link]
jan. 27. 08:27
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Az a gond, hogy ebben a kérdésben nincs jó, vagy rossz válasz. Egyszerűen nincs. Alapból egy demokráciának mindenkinek joga kellene legyen a saját véleményéhez, akármilyen barom is az. Csak itt az a gond, hogy ez a barom vélemény egy kontinens ellen megy és konkrétan egy egész kontinenst tart fogva jelenleg. Kompromisszum késznek kellene lennie mindkét félnek, de, amikor egy háborús helyzetben gyakorlatilag a kontinens az egyik, még mi a másik fél érdekeinek megfelelően járunk el, akkor baromi nehéz demokratikus keretek közt gondolkodni.


A legnagyobb gond, hogy a magyar miniszterelnök szégyent hozott a nemzetre, ha el is veszik az ország szavazati jogát, az miatta lesz, de egy egész ország viseli a következményeit. Itt kellene a miniszterelnöknek lemondania és feloldalni ezt a problémát.

jan. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
1%

Nem. Egyáltalán hogy jut ilyen eszedbe? Semmit sem tilos blokkolni és most szerintem az Eura gondolsz, a szavazati jog alanyi jogon jár. Épp a tagság veszítené értelmét ha ilyet még lehetne csinálni. Megvonnák szépen sorban mindenki jogait aztán végül egyetlen ember döntene mindenben


Milyen szép világ lenne. :)

jan. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

Mi az hogy semmit se tilos?

27 tagállam=Ez.

26 igen és a magyar akasztja meg.

Mikor most gondban kellene össze fogni.

Igen nem kellene a háború de Oroszországnak nincs joga ezt tenni.

Aki úgy gondolja van nyugodtan adja oda a vagyona 20%t a szomszédnak.

jan. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Fico most jelentette be hatalmas arccal, hogy ő Magyarországot bevédi mindenkitől. Eddig Lengyelország akasztotta meg ezt, most Szlovákia fogja.
jan. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%

Magyarország ebbe ne szóljon bele mert most mindenki Ukrajna hátsójában van nyugati oldalról és megszívjuk keményen ha beszólunk az EU-nak ezen a téren is

Így is a migránskérdés miatt haragszanak ránk: bár a migránsbetelepítést én sem támogatom, az ukrán menekültek ÁTMENETI háborús befogadását igen de már átmentünk ezen a téren is egyből "állampolgári kérelem" szintbe, a kárpátaljai nyugdíjakat és szavazójogokat azonnal megvonnám mint ahogy az összes külföldi magyar ingyennyugdíja és szavazójoga be lenne fejezve

jan. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5# én is sokmindent csinálnék, bár a fajtádat kilökném az afrikai sivatagba.
jan. 27. 10:07
 7/9 anonim ***** válasza:

"Mi az hogy semmit se tilos?"


Ügyész úr kifelejtett egy szót és ezzel a teljes mondat értelme változik meg.


Mi az hogy semmit se tilos blokkolni.


Muhhahhahha

jan. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
30%

"migránsbetelepítést én sem támogatom, az ukrán menekültek ÁTMENETI háborús befogadását igen"


Akkor te eléggé egy hazaáruló típus vagy. Kíváncsi vagyok Putin Vladimir mit szólna az írásodhoz.

jan. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jaj, de szeretnék ezt megtenni. Az amerikai érdeket nagyon nyomják, mert fogy az idejük.
jan. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!