Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Minek köszönhető, hogy ennyire...

Minek köszönhető, hogy ennyire hallgat a média a német és francia tüntetésekről?

Figyelt kérdés
Ma már Balázsék műsorában is ez volt a téma, de tényleg durva, hogy ilyen marhaságokat lehoz a telex, hogy Indiában bírósági per lesz a vajas csirkéből, de azt, hogy lassan egy hónapja áll a bál a németeknél meg hogy a gazdasági minisztert próbálták megölni, az nem hír.
jan. 29. 07:53
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Jah, meg a szaros ukrán orosz műbalhéról percről percre írnak, mintha nem tudom mi lenne, közben meg semmi.
jan. 29. 07:54
 2/17 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem Balázséknak köszönhető. Ha Balázsék többet beszélnének róla, hamarabb tudtál volna róluk.

Balázsék az oka.

jan. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
97%
Ukrán-orosz műbalhé? LOL
jan. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

3.


2 éve már, hogy folyamatosan ömlik a Putyin meghal/nem hal meg/elfoglalták/nem foglalták el.

Az oroszok már Kijevben vannak, az ukránok meg már Moszkvában.

Sőt, ez is tegnapi telex hír, hogy megtalálták az ukránok az oroszok gyenge pontját 🤣

jan. 29. 07:59
 5/17 anonim ***** válasza:
79%
Ezt is Balázsék mondták?
jan. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
48%
Nem csodálom, hogy Vadon Jani felmondott, én sem birtam volna, ha folyamatosan ilyen baromságokról van szó abban a műsorban. Nem is hallgatom őket.
jan. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ki tudnád fejteni mi a gond vagy csak ennyi telik tőled, hogy " baromság" vagy "nem is hallgatom őket"?
jan. 29. 08:04
 8/17 anonim ***** válasza:
59%
Igen, bővebben kifejtve elmondhatom, hogy amiket hallok sokszor tőlük, Balázsék egyre nagyobb baromságokról beszélnek.
jan. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Nagyok jó érveid vannak. 🤡

Szerintem meg te beszélsz baromságokat 🤡

jan. 29. 08:08
 10/17 anonim ***** válasza:
48%
Jó, hát aki telexből meg Balázsékból tájékozódik, az ne csodálkozzon semmin.
jan. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!