Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nyugat-Európa nagyvárosai...

Nyugat-Európa nagyvárosai tényleg veszélyesebbek a sok menekült miatt, mint Budapest?

Figyelt kérdés
jan. 30. 19:12
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem tudom.
Nem.
19 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Általánosságba véve nem. De minden városban vannak kevésbé biztonságos helyek ahogy Budapesten is. Emlékezzünk például a Hős utcára ahol a Stop táblánál sem szabadott megállni mert egy pillanat alatt megloptak az orkok.
jan. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Attól függ, melyik.
jan. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
16%
Akik szerint nem, azok nem éltek Glasgowban pl.
jan. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Veszélyesebb, de NEM a migránsok miatt. Nyílván a terror veszélyen növelnek, de nyugati országokban a leszakadt szegény réteg a veszélyes. Londonban nem egy arab fog megkéselni, hanem egy kapucnis fekete úriember a rosszabb részeken.
jan. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

#2-es számból vette ki a szót. Bécs vagy Amszterdam például nagyon multikulti városok, és talán biztonságosabban is Budapestnél. Pedig Budapesten sem rossz a közbiztonság. Sok más multikulti városban viszont már voltam olyan helyzetben, hogy na most el kéne húzni a csíkot minél gyorsabban.


De a bevándorlók közt is van különbség! Például Németországban törököktől vagy Egyesült Királyságban indiaiaktól még sosem féltem. Nem a berlini döneresek a német társadalom krémje, de nem tartom őket veszélyesnek. Legtöbb rossz arcú, akit láttam nyugaton vagy fekete volt, vagy román cigány. Sőt, ha már itt tartunk, szerintem egy cigánylakta kelet-európai városrész sokkal parább, mint akármelyik nyugati "no go zóna"!

jan. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%

Elég vegyes a kép. Nápoly a legveszélyesebb, utána Malmö következik, majd pedig Marseille. Legrosszabb 10ben főleg olasz városok vannak, illetve Brüsszel,Manchester.

Ezzel szemben Bécs, München, Koppenhága viszont a legbiztonságosabbak között vannak.

Budapest meg valahol a középmezőnyben.


[link]

jan. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
33%
Volt valaki pl mostanában Hamburgban, Berlinben vagy Münchenben? Ajánlok egy szilveszteri éjszakát pl a Hanzavárosban. Garantáltan lesz meglepetés. (10 emberből 8 nem fehér volt, németet nem hallottál csak a rendőröktől) Most majd jönnek a lepontozós kanapéhuszárok, hogy jajaja, persze persze biztos blabkabla. Annak csak annyit mondok menjen nézze meg maga.
jan. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
16%
Lényegesen veszélyesebb. Nem is összehasonlítható.
jan. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tavaly nyáron Brüsszelben voltam, Molenbeckben (remélem jól írtam) volt a szállásom. Soha nem laktam olyan rossz szállóban mint ott, de este sem éreztem veszélyben magam, pedig 163 cm. vagyok és 51 kg.
febr. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!