Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért nő az infláció?

Miért nő az infláció?

Figyelt kérdés
Miért nem tudják azt mondani a nagy fejesek hogy akkor ettől az X naptól örökké csak 2% lesz az infláció... Mert miért ne?? A politikusok csinálják az infláció növelését...

febr. 22. 14:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

#7

"Akkor az egész EU parlamentet el kéne hajtani kubikmunkára."

Igazad van, nem fogalmaztam pontosan, mert feltételeztem, hogy szellemi fogyatékosok nem fognak kommentelni.

Természetesen úgy értettem, hogy azontúl, aminek országon kívüli oka van, az a vezetés inkompetenciájából adódik.


Hogy felfogd, ha azt mondjuk, hogy az EU-ban az utóbbi időszakban a háború okozott inflációt, akkor megnézzük a legalacsonyabb értéket, pl. tavaly volt ilyen 10% körüli és ezt kivonjuk abból, ami nálunk volt akkor, ami 25%.

Ez azt jelenti, hogy a fidesz tehetségtelenebb és nagyobb inflációt okoz, mint egy háború, mert a háború 10%-ért felel, míg a fidesz 15%-ért.

febr. 23. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Na jonnek a nagy gazdasagisok akik 0-at ertenek ehhez, laikusnak sem mondhatoak 15% meg 18% oznak a levegobe, benzinartol kezdve a csatorna patkanyig is befolyasolja. Imadom az inflacio kerdeseket.
febr. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Semleges nemű fogalom.
febr. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

#12

"Na jonnek a nagy gazdasagisok akik 0-at ertenek ehhez, laikusnak"

Ha tévedtem volna, akkor cáfoltál volna. Ehelyett mellébeszélsz, mint valami óvodás.

febr. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!