Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A méreginjekció kegyes kivégzé...

A méreginjekció kegyes kivégzés lehet?

Figyelt kérdés
Tudom hogy pontosan 3 oldatot nyomnak intravénásan, a kivégzendő emberbe, az első oldat egy altató oldat, ami nagy adagban már 1 óra alatt megőlné az embert, de a gyorsítás érdekében adnak még kettőt.. a második a szíven kívűl lebénít minden izmot, és megfullad.. a harmadik a szivet és a keringést tenné tönkre. Ez utóbbi, azaz a harmadik a kalium-klorid, ami egy teljesen hétköznapi só. Kiszámoltam azt is, hogy kb 10 milliliter telített oldat már elég lenne intravénásan a kalium-klorid oldatból, és ez instant keringés összeomlást jelentene. Most a kérdésem az, hogy ha csak ezt adnánk be, akkor az nagyon fájdalmas halálhoz vezetne? Illetve ezen kívűl ha egy injekciós tűből szimpla levegőt nyomnánk intravénásan be, az hogyan hatna, és mennyire lenne fájdalmas? Azért ez a kettő jutott eszembe, mert ezeket bármikor összeszedheti az ember. POV.: senkit nem akarok megölni, nem kell aggódni..

febr. 23. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
Próbáld ki
febr. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%
A kálium-klorid (á-val) nem hétköznapi só, hanem méreg. A hétköznapi só a nátrium-klorid. Az USA egyes államaiban az előbbivel végzik ki a halálra ítélteket. Hogy fájdalmas-e, arról őket kellene megkérdezni.
febr. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem létezik kegyes, emberséges halálbüntetés.


Fun fact: az egyik szurinak az amerikai halálbüntetésnél az a dolga, hogy lebénítsa az áldozatot. Mert sok néző nem bírta elviselni korábban ahogy egy embert látnak vonaglani, szenvedni. Értitek, nem az a megoldás hogy nincs több állami gyilkosság, hanem nézhetővé tették a közönség számára 🤡

febr. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%

Olvastam régen erről egy cikket, s azt hiszem egy filmet is láttam erről. A lényeg wz, hogy azt hitték évtizedekig, nem okoz szenvedést, a valójában borzalmas kínhalálon meg át, de mivel le van bénulva ennek nem látszanak a külső jelei.


Másrészt ezek sorozatgyilkosok, gyerekeket őltek. Erőszakoltak, daraboltak, elástak. Pszichopaták. Kit érdekel, hogy szenvednek?

febr. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#2 de itt valójában függ a só anyagi minőségétől? Úgy értem nem az a lényeg hogy egy pihertóniás oldat teszi tönkre a keringést? Vagy ez konkrétan csak a kálium-kloriddal működik?
febr. 25. 19:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!