Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ukrajna nem járt volna jobban,...

Ukrajna nem járt volna jobban, ha a semlegességet választja?

Figyelt kérdés
febr. 24. 20:49
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Én valami olyasmit olvastam, de a részletekre nem emlékszem, hogy Boris Johnson gáncsolta el a dolgot. Ha jól rémlik Davyd Arakhamia beszél erről egy interjúban, aki Zelenszkij pártjának tagja, vagy valami ilyesmi.
febr. 24. 21:38
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
A 10-es küldött linket
febr. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
74%

Min múlt? A helyzeten.

Az ukrán álláspont, hogy az a béke nem ért volna semmit, mert Putin hazug.


A másik oldal, hogy a "Nyugat" nagyon erősen jelen volt Ukrajnával a tárgyalásokon és ma már egyértelműen is látszik, hogy nagyon hiú reményeket keltett az ukránokban. Valahogy így: Nehogy elfogadd már a békét ettől a hazugtól. Itt vagyunk, tiéd lesz egész Ukrajna, adunk fegyvert mindent, nyugi, küzdjetek, easy win, főleg, hogy látjátok, a ruszkik még utánpótlást sem hoztak (ekkorra már több, mint 1 hónapja tartott a háború).


És akkor a valóság ebből a 2-ből jön létre.

febr. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nehéz egy olyan területi egységen függetlenséget színlelni, amelynek olyan szinten korruptak a vezetői, mint Ukrajnában. Szerintem már a talaj mélyén található vízfogó agyagréteget is eladták - naná, hogy külföldieknek - a Zelenszkijék, - akik ezek után joggal állnak ki a "jussukért"!
febr. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!