Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Milyen világ ez?

Milyen világ ez?

Figyelt kérdés

Függetlenül a politikától..milyen ország,egyáltalán milyen világ az ahol egy pedofil életben van?

Ha bizonyítottan az valaki,aki miért nem lövik fejbe még aznap?Miért nem akasztják fel az ilyen emberi hulladékot?Miért nem hozzák vissza végre a halálbüntetést?Miért börtönzik be az ilyeneket,meg akik gyilkolnak,etetik őket,főznek-fűtenek rájuk..Komolyan mondom nem értem.Számomra felfoghatatlan és mélyen megbotránkoztat hogy nem végzik ki a pedofilokat.

Ha tudnám hogy a városomban vagy a környéken van egy ilyen hulladék...


febr. 26. 18:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
De azt ugye tudod, hogy ez kb. minden országra igaz, ugye?
febr. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

"Miért nem hozzák vissza végre a halálbüntetést?"


Pont azért, mert a hozzád hasonló csőcselék lincselt már meg ártatlanul embert, csak mert rossz hírét keltették.

De már esküdt szék is ítélt halálra ártatlanul, aztán 20 év múlva kiderült az igazság, és áttemették szent földbe.

Nagyon sokat segíthetett ez az utóbbi rajta, és szerettein.

febr. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
5%
Szerinted 14 év alattival a kapcsolat a legszigorúbb büntetés 14 év felett egy nappal meg lmbtq pride?
febr. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

1-amint látod nemcsak országot hanem világot is írtam,és pont ez a baj világszerte

2-először is a csőcselék te vagy,másodszor odaírtam hogy bizonyítottan..másrészt a városunkban a bolt előtt egy huszonéves gyerek lerugott egy vásárolni érkező nyugdíjas kisöreget,az a helyszínen meghalt,a gyerek elvette azta pár ezer forintot tőle,elment a kocsmába és ivott belőle,onnan vitték el a rendőrök,eltelt 3 év és most ugyanottiszik a kocsmába a gyilkos..gondolom szerinted ez is rendben van..

febr. 26. 19:12
 5/10 A kérdező kommentje:
6-Teljesen egyetértek a leírtakkal,és pont ez a bajom hogy sehol nem teszik pedig legalább olyan súlyos bűn mint a buzulás.
febr. 26. 19:20
 6/10 anonim ***** válasza:
Miért kell egybemosni a homoszexualitást a pedofíliával? Nem értem. Előbbinél 2 felnőtt faszi létesít nemi kapcsolatot, míg a pedofília az, amikor egy éretlen, személyiségileg kiforratlan kisgyereket ront meg egy felnőtt.
febr. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"2-először is a csőcselék te vagy,"

Mégsem én írok zsigerből, mint az aljanép.


"másodszor odaírtam hogy bizonyítottan.."

Én meg írtam a példát az esküdszékkel, az bizonyítottnak számít. A közvetett bizonyíték alapján is bizonyított. Akkor is ha nem volt igaz, és ez később kiderül.


"másrészt a városunkban a bolt előtt egy huszonéves gyerek lerugott egy vásárolni érkező nyugdíjas kisöreget,az a helyszínen meghalt,a gyerek elvette azta pár ezer forintot tőle,elment a kocsmába és ivott belőle,onnan vitték el a rendőrök,eltelt 3 év és most ugyanottiszik a kocsmába a gyilkos..gondolom szerinted ez is rendben van.."


Sehol sem írtam, hogy bármi bűncselekmény rendben lenne. Nem tudom, hol olvastál ilyet, de szerintem itt az áll fent, hogy szellemileg még nem vagy elég fejlett ahhoz, hogy lássad a halálbünetetés árnyoldalait.

Ezt csak akkor lennél képes értelmezni, ha te állnál a bitó előtt, mert a megkéselt szomszédtól a marinéni látott a szürkületben elfutni egy pont olyan szürke kapucnis sportfelsőben egy embert, a gázabá meg látta, hogy pont olyan magas volt mint te, és meg van győződve róla, hogy téged láthatott.


Ajánlom az igazság napja c. filmet clint eastwoodtól. Ezt a témát dolgozza fel. Talán elgondolkodtat.

febr. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

9-Pontosan hogy te írsz zsigerből..csak észre kéne venned magad.

Nem pazarlom rád az időm,látom semmit nem fogtál fel abból amit írtam.

Az ilyen visszamaradott embereknek kár bármit is magyarázni.

febr. 26. 20:44
 9/10 anonim ***** válasza:
Szemet szemért elv kéne. Ha lopsz vágják le a kezed. Ha megölsz valakit akkor akasszanak fel vagy inkább máglya az fájdalmasabb. Ha szexuálisan bantalmazol valakit akkor vágják le a kukid és nyomják a seggedbe. :) Ja, de ha ez lenne akkor egyik Fideszes politikusnak se lenne keze, valamelyiknek farka se. ;)
febr. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Az ilyen visszamaradott embereknek kár bármit is magyarázni."


Pont te beszélsz, aki visszavezetné a halálbüntetést, megkövezést, meg boszorkányégetést, ami egyértelműen a múlt.

Én írtam ellen érveket, gondoltam filmet is ajánlottam ami gondolatot ébreszt, de hát olyan buta vagy, hogy a sivatagban könnyebb rizst ültetni, mint a te fejedbe gondolatot. :D


Valszeg az életben nem jutottál ki a zsákfaludból, de amint látom, jobb lett volna, ha oda az internetet sem kötik be.

febr. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!