Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ennek már sosem lesz vége?...

Ennek már sosem lesz vége? Szervezetten bántalmazzák a gyerekeket a fidesz-kdnp és román szövetségesei a gyermekvédelemben?

Figyelt kérdés

Újabb és újabb sötét ügyekre derül fény!

[link]


[link]



márc. 7. 09:22
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
42%

"14 éve fidesz tejhatalom van"


Az teljhatalom te süket. Tejhatalom max. cirmoséknál van. :DDDD

márc. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

11.

Részvétem a pszichológusodnak.

Az a köze, hogy az ügy mai napig tart.

Persze, arról sem tudsz, hogy Orbán, Bicske, Böjte, K.E. között milyen kapcsolatok vannak.

márc. 7. 10:14
 13/27 anonim ***** válasza:
34%
Milyen érdekes, pont fidesz pedo botrány után sorra buknak ki az pedo ügyek, ezeket pedo ügyeket csak ellenzék "buktatja le". Fidesz pedo botrány előtt ritkán volt és senkit nem érdekelte ügy még ellenzéket sem érdekelte. Érdekes...
márc. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

10:15

Nem azért buktak ki, mert a fidesz elkezdte védeni a gyerekeket, azért buktak ki, mert kiderült, hogy kegyelmet adtak a pedomosdatónak, most próbálnak tüzet oltani.

márc. 7. 10:18
 15/27 anonim ***** válasza:
40%

"Persze, arról sem tudsz, hogy Orbán, Bicske, Böjte, K.E. között milyen kapcsolatok vannak."


Nyilván nem, de nem is érdekel, mivel pont 14 éve nem élek magyarországon. Ettöl még érdekel, hogy mit történik ott, mielött ebbe kötsz bele.


Egyébként, te mit érsz el azzal, hogy téged annyira érdekel? Kapsz aputól meg anyutól buksisimit, hogy milyen informált a pici fiuk?


"Az a köze, hogy az ügy mai napig tart."

Akkor rójuk fel nekik a Rákosi meg Kádár korszakot is. Hisz a múltnak mindig van hatása a jövöre, tehát "mai napig tart".

márc. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

10:21.

Veled ellentétben nem külföldről okoskodok, hanem azokat informálom, akik itthon maradtak (nem téged és nem a fideszeseket, vagy a gyurcsányistákat), hanem normális országot akarnak, nem szöknek el egy hitvány politikus garnitúra miatt.

Ha Kádárig nem is, de a "rendszerváltásig" érdemes visszatérni, mert az nem volt, viszont ideje lenne már.

márc. 7. 10:29
 17/27 anonim ***** válasza:
49%

"Veled ellentétben nem külföldről okoskodok,"


Tehát helyben okoskodsz. Valahogy sejtettem, hogy ide lyukadunk ki, nincs érved, akkor jön a külföldröl okoskodás kártya.


Csodálom, hogy azzal nem hozakodtál elö, hogy mindenki ott pofázzon, ahol adózik, mert ezt szokták még a veled egyívású szellemi bajnokok felhozni.


Azt elfelejted, hogy valszeg én voltam abban a rendszerben, te viszont másikban nem.


Gyere ki, aztán okoskodj te is külföldröl.

márc. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

10:52

Kérdést tettem fel, hírekkel kapcsolatban, okoskodni te kezdtél.Az okoskodás nem az én asztalom, de az sem mindegy, okos hülyéskedik, vagy hülye okoskodik 😉.

márc. 7. 11:09
 19/27 anonim ***** válasza:
67%

"okoskodni te kezdtél"


Hazudsz. Linkeltem az egyik cikkböl, és én is csak két kérdést tettem fel, amire nem sikerült érdemben válaszolni, csak terelsz, meg hergelsz.


"sem mindegy, okos hülyéskedik, vagy hülye okoskodik"


Hisz te magad ismerted be, hogy okoskodsz itt:

"Veled ellentétben nem külföldről okoskodok"


Tehát okoskodsz, de velem ellenben nem külföldröl. :)

márc. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

12:04

Rendben, további jó okoskodást. Agyhalottakra nincs időm, verd a melled, hogy na ugye, nem érvelek az okoskodó provokációdra 😉!

márc. 7. 12:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!