Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hogyha egy polgármester...

Hogyha egy polgármester "krumplival vesz szavazatot", akkor ha egy másik nőnapra virágot osztogat az utcán, az nem ugyan az, csak szebb köntösben?

Figyelt kérdés
Erdélyben történt egyébként az eset és érdekelne kivülállók véleménye is. Ugye a mai világban(már itt sem) nem mernek már krumplival szavazatot venni, ezért gondolom, valami újat kellett kitalálni. De hogy tud ennek bedőlni egy kis város? Van rá bármennyi esély, hogy nem azért csinálja, hogy visszaválasszák (ami épp most esedékes), (na meg az eddigi 4 évben ilyen cselekedet nem volt, csak érdekes módon, idén).
márc. 8. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:
A krumpli az lehet fagyott volt es így olcsóbban jutott hozzá.
márc. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én örültem a mai nőnapi meglepiknek (raffaelo golyócskák, másik helyen meg virág.) Eszembe nem jutott a politikához kötni!


Örültem, hogy még létezik figyelmesség a mai világban. Már azt hittem, hogy teljesen kihalt az emberiségből...

márc. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja, azt elfelejtettem megírni, hogy még a villamosban is bemondták a nőnapi köszöntőt!


(Nyilván gyereknapkor is lesz "beszéd", mint az utóbbi években, pl. Meg bizonyos évfordulókon, amelyek valamilyen szempontból ünnepnapnak számítanak...)

márc. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem, mert nem nőnapra esik a választás, orbánék viszont akkor osztanak húst és krumplit, vagy készpénzt
márc. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!