Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » M1: Putin készen áll az...

M1: Putin készen áll az atomháborúra. Ezt mondta?

Figyelt kérdés

Ez nem rémhírkeltés?


Biztos mondott valami ilyesmit. De szerintem csak a "lényeget" mondja be az m1.


márc. 14. 09:58
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
Készen áll, mert már most úgy el a dicsőséges ork bagázs, mintha atomot dobtak volna rájuk.
márc. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Én nem az M1-en hallottam, de ez csak a cím volt. A kis bejátszóból kiderült, hogy technikailag készen állnak. Vannak eszközeik, működőképesek és nincs technikai akadálya a használatuknak.

Aki egy ilyen címtől már rémeket lát, azt elég könnyű átverni, mivel a legtöbb cikk, riport címének általában már köze sincs a tartalmához.

márc. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Mióta hatalmon van, ezt mondja.
márc. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem pont így mondta de valóban hasonlót említett.
márc. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%

Sőt ha kell vele együtt a szövetségese Kim Dzsongun is készen áll az atomháborúra. :)


[link]

márc. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Putin Vladimir nem legyőzhető, dem kell cseszegetni és akkor életben maradtok. Ez nektek nem ment így aztán megérdemlitek a sorsotok. Én nagyon jót fogok rajtatok röhögni.
márc. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
33%

Kérdező, Putyin saját maga mondta el többször is nemzetközi fórumokon még az ukrán háború előtt is, hogy legyen mindenki óvatos, mert nem véletlen vannak atomfegyvereik.

Most megint azt játsszuk el mint az ukrán háború előtt?

Putyin ott is megmondta mi lesz ha a nyugatiak tovább folytatják az ügyleteiket Ukrajnában és az ukránok nem állnak le. Aztán ment a nagy meglepődés amikor megtette amiről előtte éveken át beszélt nyíltan, egyértelműen.

Az atomfegyverek bevetéséről is teljesen nyíltan, egyértelműen beszélt már évekkel ezelőtt is. Most mozgatják is ezeket a fegyvereiket, hogy ne legyen egyértelmű melyiket hol tárolják, egyes helyszíneken mik is vannak.

Mi kell még hogy komolyan vegyétek? Tényleg kell egy atomháború is, bnem volt elég az amit az ukránoknál csinál?

2 éve megy hogy "Putyin egy beteg állat" amiért megtámadta az ukránokat, elmebeteg, diktátor, megalomániás stb. stb. Akkor nem lenne ideje komolyan venni amit mond az atomfegyverekről?

márc. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
És mi van akkor ha komolyan veszik? Akkor mostmár meg kell választani a tramplit és azonnal béke lesz?
márc. 14. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!