Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Somkuti...

Mi a véleményetek Somkuti Bálint illetve Nógrádi György biztonságpolitika szakértőkről?

Figyelt kérdés
márc. 16. 23:13
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
Tájékozottak, informatívak.
márc. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Nógrádi egy vén putlerista bohóc.
márc. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Nógrádit behívták a SpiritFM-be egy másik szakértő is jelent volt. Ott is elkezte nyomni az orosz vonalat sorra lett megcáfolva, az a arc ami Nográdi mutatott nagyon ideges volt, hogy minden érve célt veszt. Ez van, amikor megmérettetik egy ember hitelessége.
márc. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
márc. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Linket légyszi
márc. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
42%
Mindkettő kiváló.
márc. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%
Nográdi pályát tévesztett, de, az is lehet, hogy csak tehetségtelen volt és nem került be a stand-up-osok körébe.
márc. 17. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Somkutit most hallgattam, szerintem ott van a szeren. Nógrádit nem szeretem, van benne egyfajta megfelelési kényszer, maga felé mindenképpen, ami a tárgyialisságát megkérdőjelezi.
márc. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!