Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A szélsőjobboldaliak mikor...

HunLo kérdése:

A szélsőjobboldaliak mikor veszik észre saját magukat?

Figyelt kérdés

márc. 17. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Amikor a liberálisok.
márc. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%
Amikor a sitten lesznek ahol az antifa van!
márc. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mert nekem a szélsőjobbosokkal az

1;Hogy még a saját ,,fajtásukat" is képes ki szemelni maguknak ,csak azért ,mert más véleményen van vagy egy kicsit más.

2;Olyan demonstrációkat(járörözést) tartanak egyes városok területén ahol 0 roma van.

(Tapasztalatból tudom láttam ilyet!)


Én ehhez hasonló próbálkozásokat szánalmasnak tartom.

márc. 17. 13:11
 4/7 A kérdező kommentje:

Én magamat egyébként nem tartom teljes értékű liberálisnak ,mert én simán megcsinálnám azt ,hogy államosítom a termelőeszközöket nagyobb termelő földterületeket.

Ez ugyebár nem fér bele tudtommal a liberális tervekbe ,mert ők amelett ,hogy társadalmilag balodaliak még gazdaságilag kapitalisták.

Szóval inkább a magántulajdont pártolják.

márc. 17. 13:15
 5/7 anonim ***** válasza:
A szélsőjobbosok jó arcok. Nincs velük gond se itt se máshol. Csak azért mert a te véleménybuborékodon belül nem felel meg azért rossz? Ezzel a logikával ki áll közelebb az egyetemes igazsághoz? Te vagy ők? Neked jobban van igazad mert te szerinted amit te hiszel az jobb?
ápr. 3. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nekem tapasztalatokon alapuló véleményem van.

Egyébként van közöttük normális aki csak divatból vette fel az ideológiát és a stílust vagy pedig nem ragaszkodik szélsőgégesen az ideológiához ill a stílushoz.

ápr. 3. 11:23
 7/7 A kérdező kommentje:
Ami engem zavar aszjobberekben az ,hogy végtelen nagy az útálat bennük azok a személyek felé akik egy kicsit másabbak.
ápr. 3. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!