Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért löki ki magából a kád a...

Miért löki ki magából a kád a dugót?

Figyelt kérdés

Már 5 éve ugyan azt a kádat és ugyan azt a dugót használom, és pár honapja kezdte, hogy elkezdi kilökni a dugót magából.


Van hogy hetekig semmi baja, aztán egyszer csak megint kilöki magából.


Már pumpáltuk meg minden, de azután sem jó egyszer csak megjavul de komolyan, igy a semmiből egyszer csak tökéletesen elkezd passzolni és ott marad.



Most is elfolyt egy csomo víz mert a kád úgy döntött, hogy kilöki magából a dugót és hiába próbálom vissza dugni ki esik.

Pedig ez direkt ebbe a kádba való mert passzol meg minden.

Meg hát álltalában tökéletesen működik néha meg mint most olyan idegbajt okoz, hogy már fhuu.

Szépen megcsinálom magamnak a kis habfürdőt meg rakok bele ezt azt, erre ahh..


Valami tipp, hogy ez mi lehet és miért nehezítí meg a napjaimat?



Gondolom valami nyomás van ott lentről, mivel ugye egyből vagy egy idő után kilöki a dugót, de ugye ha kilökte 1x a dugót utana az istenért se tudom vissza dugni.

De ugye a pumpálás se segít. Hát én nem értem.



márc. 18. 14:19
 1/2 anonim ***** válasza:
51%
Patkány van a lefolyóba, az nyomja föl.Ne fürödj du.2-kor.
márc. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A dugót és a lefolyót alaposan ki kell takarítani, levakarni a retket, lerakódásokat és azt a sikamlós szutykot ami miatt könnyen kijön a dugó. Emellett érdemes cserélni a dugót - talán nem dől be miatta a családi kassza - mert elöregszik az anyaga, megkeményedik és nem passzol rendesen és a fentebb említett kisebb koszra, trutyira nem fekszik fel olyan jól és kiugrik. Ugye mint a kád, mind a dugó hőváltozásnak van kitével a hideg-meleg víz miatt.
márc. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!