Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » LMBTQ-sok : Létezik ilyen...

LMBTQ-sok : Létezik ilyen vagy csak megjátsszák maguk?

Figyelt kérdés

Volt egy hír. Ilyet még nem hallottam. Ez a hir új perspektívákat nyit meg az LMBTQ/gender elméletben. Ezidáig abban a tudatban voltam, hogy az ember maga alakítja ki annak az értelmezését, hogy neki milyen keverék neme van. Ugye 72 ilyen nem létezik a gender "tudósok" szerint, viszont évente növekszik a számuk annak ellenére, hogy az ember ezzel a genetikai állománnyal már több tízezer éve él így. Mindegy.


Most olvasom először, hogy valaki kívülről hetero férfi szakállal, bajusszal. Belül viszont leszbikus nő. És a belső a fontos, tehát fizessen az állam többet, merthogy a nőknek több bér jár ezért a munkáért...


16-nál itt mondja a publicista https://www.youtube.com/watch?v=GMnVHsiWCgU


A nőknek szánt juttatás érdekében a spanyol katonák megváltoztatják a nemüket. Egy 2022-es törvény ugyanis megnövelte a katonai és biztonsági erőknél dolgozó nők fizetését


Spanyolország baloldali kormánya 2022-ben olyan törvényt vezetett be, amely megkönnyítette a formális átváltozást, ugyanakkor növelte a katonai és biztonsági erőknél dolgozó nők számára nyújtott juttatásokat.


A változtatás bevezetése óta 41 férfi változott nővé az észak-afrikai Ceuta spanyol területen. Ebből a számból csak négyen változtatták meg a nevüket.


* * *


Roberto Perdigones, a hadsereg tizedese, aki tavaly regisztráltatta magát nőként, most több pénzt keres, és jobb szálláson él. „Kívülről heteroszexuális férfinak érzem magam, de belül leszbikus vagyok. És ez utóbbi az, ami számít. Ezért hajtottam végre a jogi változást, hogy nő legyek” – mondta az El Españolnak Perdigones tizedes, aki továbbra is szakállat visel.



márc. 18. 19:25
A kérdező szavazást indított:
Igaza van. Létezik ilyen. Ő őszinte
Nem. Ez a katona csak megjátsza a pénzért szerintem
19 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Kiskapúk mindig is voltak, lesznek és kihasználják. Ő most épp ott ezt. Nálam -most direkt leegyszerűsítve- van egy munkatársnőm akinek aszthmája van ezért neki nem kell a raktárba lemennie ha épp le kéne mennie. Papírja nincs, vizsgálat nincs ő azt mondja ez van ezért neki az egészségügye miatt nem kell. De ha épp a raktárban van a traccsparty akkor önszántából ő a legelső aki lemegy a poros raktárba és hírtelen mégsincs aszthmája.


Mint mondtam kiskapúk voltak, vannak, lesznek. Én, mint transznemű azt mondom ha valaki férfi testbe született és nőnek érzi magát akkor számomra addig nem hiteles amíg nem teszi meg a minimum lépéseket. Pl.: nő nem szakállas, a munka és élet nem követeli meg a szakállat ezért ha ő nő legbelül akkor minimum, hogy a valószínűleg diszfóriát okozó másodlagos nemi jellegektől megszabadul. Személy szerint mivel ez egy mentális betegség (nemi diszfória) ezért én nem tartom jó ötletnek azt, hogy szakember vizsgálata nélkül valaki nemet válthat a hivatalos irataiban. Bár azt sem, hogy akinek indokolt ő meg nem válthat (khm...magyarország)

márc. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy valaki az élete közepén változtassa meg a nemét, az egyre kevésbé életszerű, ha pedig externális tényezők (mint pl. haszonszerzés a konkrét példában) is közrejátszanak, akkor meg hiteltelen.
márc. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szabadonjárkáló elmebetegek...
márc. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Nem elmebetegek, hanem rafináltak!
márc. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Muszáj minden idiótaságot normalitások között emlegetni?!


Az ember vagy nő, vagy férfi. Más nem volt, nincs, nem lesz.

ápr. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

72 nem?

Mármint... én iszonyú liberális vagyok. Nagyon szeretem a gay sztorikat, legjobbak.

De mi ez a babrálás a nemekkel?:DD

ápr. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!