Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a WikiLeaks-...

Mi a véleményetek a WikiLeaks-ről? Vajon Assange börtönbe fog kerülni, vagy halálos balesetet szenved?

Figyelt kérdés
2010. okt. 26. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rejtélyes körülmények közt eltűnik, vagy elhalálozik :)
2010. okt. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem senki nem mer hozzáérni, mert nyilvánvaló, hogy ki lesz a sáros. Emlékezzünk csak az ex-KGB-FSzB-s Litvinyenkóra, vagy Politkovszkajára, mindenkinek nyilvánvaló volt, hogy az oroszok ölték meg őket.


A Wikileaks meg egyszerre hasznos is meg káros is. Hasznos, mert tényleg kiderülnek belőle olyan dolgok amit nem lenne szabad elhallgatni. Káros, mert azért tényleg becsúszhatnak olyan dolgok, amik negatív hatással lesznek az afganisztáni háborús erőfeszítésekre, vagy akár emberéletet is veszélyeztethet.

2010. okt. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a börtönben fog a zuhanyzóban elcsúszni és beüti a fejét és meghal:D
2010. dec. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
Befogja vallani, hogy amit kiszivárogtatott, az csak kamu, és ő akarta lejáratni a Szent-Amerikai álamot.
2010. dec. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem simán fejbelöveti a special forces. De lehet hogy acélból van a feje...
2012. jan. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!