Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Orbán miért nem akart olimpiát...

Orbán miért nem akart olimpiát magyarországon? Hiszen ha kitiltanánk nem csak az oroszokat, hanem a többi ország sportolóit is, akkor igen sok aranyérmet szerezhetnénk?

Figyelt kérdés
Most, hogy az oroszok nem lesznek ott a párizsi olimpián és ennek ellenére úgy vélik, hogy ér annyit egy ottani győzelem, mint a többi, nem gondoljátok, hogy mégiscsak pályázni kellett volna a szervezésre, majd nem csak az oroszokat, hanem a többi ország versenyzőit is tiltani kell és akkor garantált lehet a magyar győzelem.

márc. 25. 12:54
A kérdező szavazást indított:
Erről lemaradtunk, de érdemes lenne pályázni, majd így megrendezni, hiszen így Viktor királyunk joggal dicsekedhetne a magyar sport eredményeivel.
Inkább foci VB-t rendezzünk így, hiszen ott már adott a stadion és a béna csapat is.
Nem. Attól, hogy a világ jelentős hányada nem vesz részt az olimpián, még ugyanannyit ér.
Nem kell, hiszen így is jó sportolóink vannak, akik elég érmet hoznak majd haza.
Isten ments! Hogy aztán majd fizethessük nekik életük végéig a járadékot az adófizetők pénzéből?
5 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
35%

Én úgy tudom, hogy akart, már a 2024-est is meg akarta pályázni, csak elkaszálták a kezdeményezést. A stadionok amúgy olimpiai pályázat nélkül is megépültek, és volt pár világverseny is azóta, szóval akár pályázhatnánk is.

Azt, hogy ki indulhat és ki nem indulhat, nem a rendező ország dönti el.

márc. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%

Ostoba kérdés.

Pont Orbánék akartak olimpiát rendezni és a jelenlegi ellenzék akadályozta meg.

márc. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
14%
Ja-ja Fegyőr meg a sleppje tolta a Nolimpia kampányt.
márc. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
Én azt nem értem hogy az atlétikai stadiont miért nem akkorának építették hogy megfeleljen az olimpiai szabályoknak. Így most építhetnek mégegyet vagy alakíthatják át ezt ha Olimpiát akarnak rendezni.
márc. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
56%
Nana elvtárs, ha kitiltaná az oroszokat a novicsok szele kivinné a csukott ablakon a köpcöst, nyet!
márc. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!