Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egy választ...

Miért van az, hogy egy választ lepontoznak (legtöbbször a "nagymagyarok"), de indokolást, ellenérvet elég keveset látni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 26. 16:00
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
50%
Mert ők nem követik a többet ésszel, mint erővel elvet. Na meg nem tudják bizonyítani igazukat, csak makacsul kitartanak mellette.
2010. okt. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
42%
Azzal is véleményt nyilvánít valaki, ha csak lepontoz. Például, ha már valaki leírta előttem a lényeget, akkor én nem fogom még egyszer leírni, felesleges lenne. Én pont azt látom, hogy sokszor nagyon jó válaszok érkeznek, "nagymagyarozni" pedig elég gusztustalan dolog, bunkó emberek szokták.
2010. okt. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
23%
Honnan tudod, hogy "nagymagyar"?
2010. okt. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

16:11

Akkor bunkó vagyok. Valahogy meg tudok vele békélni.

2010. okt. 26. 16:16
 5/26 anonim ***** válasza:
39%

Kedves 16:11-es!

És antimagyarozni nem gusztustalan?

2010. okt. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
61%

"És antimagyarozni nem gusztustalan?"

De.

2010. okt. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
76%
a "nagymagyarokat" is ugyanúgy lepontozzák érvek nélkül
2010. okt. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
65%

"Én már belefáradtam abba hogy sokan nem bírják felfogni a tényeket... "


Ezt kb. én is mondhatnám.

Te gondolom a "nagymagyar" álláspontot képviseled, vagy nevezd, ahogy akarod!

Én meggyőzhetőnek tartom magam, de sajnos a ti részetekről eddig egy... tényt sem hallottam. Csak olyan elméleteket, amiket nem hogy nem bizonyítottak még eddig, de a kutatók nagy része nem is veszi komolyan.

Győzz meg, ha akarsz! Állok elébe. De sajnos eddig csak azt láttam, hogy a... nagymagyarok (bocsi, de másképp nem tudom kifejezni röviden) csak ugyanazokat az általuk ténynek tartott dolgokat tudják ismételgetni, de bizonyítani nem. És ha valaki megkéri őket, hogy bizonyítsák, akkor jönnek a "úgyis tudod, hogy nekem van igazam, csak túl büszke vagy, hogy beismerd", "miért nem akarod elfogadni az igazságot?" meg hasonló dumák, na meg az, hogy rögtön leantimagyaroznak, mert nem hiszek nekik.

Bocsi, de ez nekem nagyon sok mindent elárul.

Igen, a másik oldalon is vannak ilyenek, de a "nagymagyarok" oldaláról én kb. csak ilyennel találkoztam.

2010. okt. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
28%
Antimagyar=rasszista, szerintem olyanokról már hallottunk.
2010. okt. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
65%

Én tudom, hogy mit jelent az antimagyar.

De itt egyesek agyba-főbe használják mindenkire, aki nem ért egyet az ultranacionalista nézeteikkel és nem hajlandó elfogadni az egyébként minden alapot nélkülöző elméleteiket.

Szerintem meg ez az undorító

2010. okt. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!