Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Meddig kell még az ócska...

Meddig kell még az ócska orbán showt nézni?

Figyelt kérdés

Megnyitok egy "hír" weblapot és orbán orbán stb.


Szar celeb valóságshow. vargajudit vs matyarpeter.


Havi 20-30 milláért


Magyarországon ez a "hír"



márc. 29. 05:57
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

A meddiget nem tudom megmondani, nem vagyok jövőbelátó.

Viszont az utóbbi 3 hónapban, mintha azt érezném, hogy ténylegesen kezd kipukkadni az a bizonyos lufi. Már belülről is hallani kritikákat, ami korábban elképzelhetetlen volt. Egymásra mutogatva anyázzák egymást belülről. Sőt, már láttam olyan véleményt, fideszesektől, hogy 0rbán elfáradt. Kiesnek a politikusai az "ablakon" és gyakorlatilag kezd lecserélődni a politikai vezetése. A gazdasága romokban van, a "foglaljuk el Brüsszelt", már most látni, hogy ki lehet dobni a kukába... és akkor nem beszélek a mérések szerint fél milla szavazója minuszról, amit a pedobotrány és a Varga show eredményezett. Nem tudom megmondani, hogy ez a rendszer végnapjait jelenti-e (csak remélni), de az látszik, hogy egyre kevésbé tudják irányitani és egyre több minden jut be abba a zárt körbe, ahová korábban 0 darab kritikus hang jutott.

márc. 29. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

Románia diktátora a végnapjai utolsó hónapjaiban, arról beszélt micsoda kiváltság románnak lenni.

Igaza volt, kivégezték a románok a mocskot.


Itt most csak, arra utalok, Orbán is erről hadovált a nemzeti ünnepen, hogy mi magyarok más népek felett állunk.


Aztán Magyar Péter előállt a bizonyítékokkal, aminek egy jogállamban már lett volna következménye.

márc. 29. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
Amíg a zemberek ismételten megválasztják Viktortáékat még vagy 40 évre.
márc. 29. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
"A főszerepben úgyis mindig Gyurcsány marad "
márc. 29. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem kell.
márc. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bárcsak havi 20,30 milla lenne... De az napi 20,30 milla.


Jutúbra kapcsoltál a napokban?

Minden reklám mp t gyalázza, az összes. Tudod mi pénz az?

márc. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Utolsó, nem tudom mennyit keres egy politikus celeb orbán show főszereplő. Csak tippeltem.


A reklám az drága, de az már egy másik kérdés...

márc. 29. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!