Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A külföldön élő magyarok...

A külföldön élő magyarok miért utálják annyira a Magyarországon élő magyarokat hogy a Fideszre szoktak szavazni?

Figyelt kérdés

ápr. 1. 10:15
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
8%
Dehogy utálják, segítenek a nemzeti erők győzelmében. A nemzetietlen baloldalt utálják.
ápr. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
1-es miről beszélsz a Fidesz teljesen a magyarság ellen van semmi nemzetiség nincs bennük.
ápr. 1. 10:20
 3/28 anonim ***** válasza:
11%
Aki külföldön él, annak miért nem lehet saját véleménye? aki nem TE vagy, annak miért nem lehet saját véleménye?
ápr. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
4-es lehet véleményük, csak nem értem miért akarják hogy egy ilyen undorító maffia rezsim teljhatalommal uralkodjon Magyarországon.
ápr. 1. 10:35
 5/28 anonim ***** válasza:
84%
Miért? Sportegyesületek, egyházak, kastélyok, iskolakezdés segélyek, stb mennek ki, milliárdos értékbe. Onnan nézve, csodás a fidesz. A fidesz ugat az ukránok ellen, de egy lépést nem tesz azért, hogy az ottaniak ne kapják a magyar nyugdíjat. Egyszóval, a külhoniak, a te adódból meg vannak véve.
ápr. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 qkker1 ***** válasza:
54%

#6


Tökéletesen összefoglaltad.

ápr. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
10%

"A külföldön élő magyarok miért utálják annyira a Magyarországon élő magyarokat hogy a Fideszre szoktak szavazni?"


Erre van valami bizonyítékod is, vagy csak az "azt hallottam" jellegü forrásokra alapozol??

ápr. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
75%
Én külföldön élek, nem utálom a MI-on élö magyarokat (habár a többségét igen ostobának tartom), és nem szavazok a Fideszre, igaz, másra sem, nincs egyetlen normális párt, aki nem ugyanolyan, mint a Fidesz, csak most éppen mást hirdetnek.
ápr. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
7-es mindenki tudja hogy a külföldi szavazók többsége a Fideszre szavaz, és én csak a Fidesz szavazókra írtam hogy utálják a magyarokat, aki nem a Fideszre szavaz az biztos azt akarja hogy Magyarországnak normális kormánya legyen.
ápr. 1. 11:19
 10/28 anonim ***** válasza:
41%
A felvidékiek visszakapták a kölcsönt, legyenek boldogok Ficóval 🤣😂😂
ápr. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!