Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha egy ilyen(alább) koncertre...

Ha egy ilyen(alább) koncertre elmegyek, mint tegyek, hogy az antifa ne verjen laposra előtte/utána?

Figyelt kérdés

EBM, ipari zene, ahova nem kifejezetten hello kittis cuccban mennek az egyének, annál inkább bakancs, fekete cucc, gotic szerelés.

Ellenben a banda tagjai erősen melegek, amit én nagy ívben lesz.rok.

A video fotóján az énekes, a szintetizátoros férjével.


https://www.youtube.com/watch?v=mrNPMylX1SA



#EBM #összeesküvés #fszommárapolitikába #politizáljatok
ápr. 5. 10:26
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudsz mit tenni, rájuk nem vonatkoznak a törvények, idejön olaszból, aztán ha véletlenül elkapják, az egész nyugati liberális média sír, hogy engedjék el szegényt, meg rosszak a körülmények...
ápr. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Életem során, elég sok koncerten voltam jelen, egyszer összeszámoltam 200nál is több kissebb, nagyobb koncertet sikerült végigálnom, vagy végigülnöm.

Ezek szerint, csoda, hogy élek.

ápr. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Olyan koncertre menj, aminek a közelében nincs semmilyen nemzeti, hazafias rendezvény, mert az antifák az ilyenekre szoktak odagyűlni.
ápr. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

2, jó, de ez egy EBM banda, az ilyenekre bakancs fekete cucc, elég zord külsejű alakok járnak.

Az antifa is ilyenekre volt ráállva.

Laposra vernék ezt a két tagot, megtudnák utólag melegek.....


Na ennyit a sztereotípiákról, meg a politikáról.


Vannak páran, akik keményen lesz.rják, csak élik az életüket.

ápr. 6. 09:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Voltam punk-tól a rave-en át, a jazz-től a blues-ig, Rolling Stones-tól az Iron Maiden-ig mindenféle koncerten, én vagyok rá az élő bizonyiték, hogy túlélhető.
ápr. 7. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"én vagyok rá az élő bizonyiték, hogy túlélhető"


Persze, mert te is antifa vagy!!!

ápr. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

4 pipás, még mindig nem érted, hogy egy EBM koncetre erősen katonai/ghotic stílusú cuccban szokás menni.

Nem punk, rave, jazz, stb.

EBM, ipari zene.

ápr. 8. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!