Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az LMBTQ-t a jólét szülte?

Az LMBTQ-t a jólét szülte?

Figyelt kérdés

Tartja a mondás : a kutya is jó dolgában veszik meg. Most itt van nyugat-európa. Mindenki jól élt. Mi lett az eredménye ? Senki sem akar dolgozni. A fizikai munkákat nem akarják elvégezni. Nincs víz,gázszerelő, villanyszerelő kőműves. Mindenki aktatologató irodista akar lenni. Mit csinál egy irodista. A sok nő között elnőiesedik. Mi az ami felmerül benne? Jé, vajon férfi vagyok?



Ebből ered a migráció : munkásokat kell behozni, akik dolgoznak



LMBTQ : sok férfi elnőiesedik a női környezetben



BLM : Bűntudatot kell mutatni a rabszolgatartásért, hogy jöjjön ide a munkaerő



Eredmény : A férfiak lányos metroszexuálisok lesznek. A sajét testük látványára élveznek el. Járnak a testépítő, fitnessz klubokba és azt hiszik, milyen jók. Eközben a világ carbamegy miattuk



ápr. 15. 09:36
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
42%

Ember, én Magyarországról beszélek! Ebben a még normális kormányban lévő országban többen halnak meg ember, mint születnek ember.

Nincs gyerek ebben a normális kormány országban ember.

A magyar népesség olyan drasztikusan csökken Ember, hogy már azt találgatják, hogy mikor beszélhetünk nemzetiségünk végéről ember. Nomrális kormány ember.

ápr. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
12 És szerinted a gyermekvállalási kedvnek jót tenne, ha transzszexuálisok járnának ovikba felvilágosítani a gyerekeket, hogy lehetnek más neműek?
ápr. 15. 10:04
 13/24 anonim ***** válasza:
40%

Mivel, jelenleg nem járnak be és nincsenek gyerekek sem és ez azt eredményezi, hogy elfogyunk én azt mondom, hogy igen, ki kellene próbálni, hogy milyen lenne. Szeretném, ha minden gyereket átműtenének a transzok, mert az legalább azt jelentené, hogy vannak gyerekek!

Transzot minden oviba, igen!

ápr. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
0%

"Mivel, jelenleg nem járnak be "


De, igényük lenne rá.


Ha a magyar szülők közömbösek lennének és nem olyanok, akik kitépnék a travik műhaját és ilyen akció után, akkor simán bemennének és lenne "story time" meg hasonlók.

ápr. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
62%
15, én támogatom, mivel jelenleg a benemjárás mellett sem születik gyerek, csak kipróbálnám, hogy mi történne, ha bejárnának, ennél rosszabb nem lehet.
ápr. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

15 ""Mivel, jelenleg nem járnak be "

De, igényük lenne rá."


A transzoknak lenne igényük ovikba menni? AZt elhiszem😂


Ovisoknak is lenne? Mondta ezt egy ovis is?

ápr. 15. 10:13
 17/24 anonim ***** válasza:
86%
Mindig is voltak melegek, csak sokáig nem volt szabad beszélni erről.
ápr. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
76%

#3 Eddig is volt, csak a többség nem foglalkozott vele, csak a felső vezetés már nem tudott más közellenséget vizionálni, és most nagyon megvédik a gyerekeinket az óvoda ajtóban leselkedő draq queen-ektől, mert ugye általános jelenség, nyáron külön hordanak nekik kaját, hogy nehogy éhen haljanak, pláne a suliban a nagy leselkedés és propagálás közben.

Bár tudja fene, nekem eddig is voltam homoszexuális barátaim, ismerőseim, és még egyik sem mondta, hogy te, figyu, legyél meleg, mert az annyira jó buli!

ápr. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
65%
Bizonyára a koldusszegény Thaiföldön sem tudnak mit kezdeni magukkal a nagy jólétben, azért van ennyi ladyboy.
ápr. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
44%

Eeegen, én is azt gondolom, hogy a transzneműség az nem egy lapon említendő a homoszexualitással. Mert a transzneműség csak simán a valóság tagadása, a valóság el nem ismerése, a saját nemeddel való azonosulásnak és a nemi szerepek felvételének a kudarca, defektusa.

És oké, öltözzön valaki fiú létére nőnek, vagy fordítva, ha úgy tartja kedve, ártani nem árt vele, de az, hogy ő minek definiálja magát, és a társadalom is kezelje akként aminek definiálja magát, az már nonszensz. Hiszen minden dolognak azért van neve, hogy azt jelölje, ami.

ápr. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!