Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szanyi Tibor vagy Thürmer...

HunLo kérdése:

Szanyi Tibor vagy Thürmer Gyula a szimpatikusabb és miért?

Figyelt kérdés

Szanyi Tibor (ISZOMM párt)

Thürmer Gyula( Magyar Munkáspárt)



ápr. 19. 15:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Nekem egyik sem az.
ápr. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
44%

Mindkettő a Fideszt erősíti, és mindkettőtől undorodok.


Thürmer Gyula legalább vicces, de ezt az adottságát jobb lenne, ha nem a politikai téren, hanem cirkuszban mint bohóc adná elő.


Amúgy meg volt, hogy kamerába mondta választás éjszakáján, ő kifejezetten örül a Fidesz kétharmadnak. Ennyire baloldali ő.

ápr. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

2-es

Én hallgattam mind a kettő személynek a beszédét,előadását.

Lehet ,hogy azért mondta ezt ,mert a fidesznek vannak szociális(csok,csok+,25év alatt adómentes) intézkedései ,ami ugye megegyezik az ő elképzeléseinek is.

ápr. 19. 16:16
 4/13 anonim ***** válasza:
54%
Egyik sem szimpatikus. Mindkettő átlagos megélhetési politikus, abból nem a legrosszabb fajta.
ápr. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nem itélek el senkit sem!


Nekem a kettő közül inkább Szanyi a szimpatikusabb.

ápr. 19. 16:39
 6/13 A kérdező kommentje:
De egyébként Thürmer sem rossz.
ápr. 19. 16:39
 7/13 anonim ***** válasza:
64%
2: Mivel a magyar "baloldal" libsi lett, kevés valódi baloldali jellemzővel, ez nem csoda.
ápr. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
48%
Megélhetési komcsik, szerencsére kevés számú követővel. Majd kihalnak a szavazóik. Kádár fattyai mindketten. Azt meg ne beszélje senki hogy bármelyikük is nemzeti, mert a komcsi mindig internacionalista. Ők is.
ápr. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

9-es

És azzal mi a baj ha internacionalisták?

ápr. 19. 18:58
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nem az a baj (speciel nekem nem szimpatikus eszme, de most ezt hagyjuk) hogy ők internacionalisták, hanem az, hogy elhitetik, hogy ők valójában nemzetiek. Pedig nem.
ápr. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!