Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Drága a benzin, gázolaj...

Drága a benzin, gázolaj szerintetek?

Figyelt kérdés
Az M1-m3-M5-m7 autópályák így is tele vannak, M0 és Bp. belvárosától nem is beszélve, de a vidéki megyeszékhelyek is tele vannak autóval. Szerintem ha több mint 1000 Ft lenne literje akkor is leszarná mindenki, akkor is nagy lenne a forgalom.
ápr. 24. 15:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

A fideszre kell szavazni, mert:


- 2010-ben 3 millió autója volt a magyaroknak, ma több mint 4 millió 200 ezer!


Ebből az adatból levonható: hatalmas a jólét!

ápr. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
az üzemanyag ára szerintem reálisan magas. Kell az ilyen árazás, hogy rá legyenek kényszerítve a szereplők az olcsóbb és környezetkímélőbb megoldásokra. A probléma inkább az, hogy az autósok és fuvarozók fizetik ezt, az autópályát, a teljesítményadót, az áruszállításra is nem tudom mennyit kifizetünk. Az ember elvárná, hogy cserébe mindenhol jó minőségű, 10 évnél fiatalabb kopórétegű aszfalt legyen, az autópályákon pedig a tökéletesen hibamentes utakat. ehelyett ez van, ami... balkáni állapotok.
ápr. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

- Ma egy millióval több ember dolgozik, mint 2010-ben!


- A minimálbér három és félszeresére nőtt, az átlagbért pedig megháromszoroztuk!


-Az átlagnyugdíj értékét megőriztük, sőt megemeltük!


-Visszaadtuk a 13. havi nyugdíjat!


- A háztartások pénzbeli megtakarítását 1000 milliárdról 5500 milliárdra, 5 és félszeresére növeltük!


- 2010-ben 3 millió autója volt a magyaroknak, ma több mint 4 millió 200 ezer!


- Ma a magyar gazdaság majd kétszerese a 2010 előttinek!

ápr. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem irreálisan olcsó. Legalább háromezer forintra emelném literjét.
ápr. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%

Azért az durva, hogy 2024ben még vannak olyanok akik azt hiszik, hogy az ember azért ül kocsiba mert nincs jobb dolga és kimegy vezetni egy kicsit az autópályára....

Hát nem, az ember azért ül kocsiba, mert elakar jutni A-ból B-be. Milyen más lehetőségek vannak? Busz: 1 órás autó utat megtesz 3 óra alatt. MÁV: menetidő ugyan ez + tele van cigánnyal + 3ból2szer késik >=1 órát. Más nincs...

ápr. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
57%

A bérekhez képest drága.

Úgy meg nem buli élni hogy filózni kelljen hogy tankoljon vagy egyen az ember.

ápr. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%

3-as

Az mind lehet igaz, de az árak meg 3-4-szer magasabbak 2010hez képest.

Akkor mit ér az emelkedés.

ápr. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
23%
Most voltam egy uniós országban, ahol euro a fizetőeszköz. Most hallottam egy rangsort a benzin adótartalmáról az egyes uniós országokban. A szóban forgó országban magasabb az adótartalom az üzemanyagárban, mint nálunk (úgy 5-6 helyezéssel hátrébb vannak). A szóban forgó országban az üzemanyag árában nincs 5 centnyi (kb. 20 Ft) eltérés. Az ára átszámítva 120 forinttal kevesebb. Vajon hogyan csinálják? (én tudom, de gyanítom, sokan nem, és el se hinnék, amit mondhatnék).
ápr. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%

#1:


Az a komoly, hogy a mocskos Gyurcsány alatt 10,3-10,4 év volt a mahyar személygépjármű állomány átlagéletkors, addig a Fidesz jólétben ez 15,8 évre emelkedett.

Előre megyünk...


[link]

ápr. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
58%
pontosan. több az autó, de szarabb minőségben. éljenek az import német lerúgott 25 éves verdák. csak bmw legyen...
ápr. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!