Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Számunkra milyen előnyei vagy...

HunLo kérdése:

Számunkra milyen előnyei vagy hátrányai vannak annak ,hogy a Szovjetunió szétesett szerinted?

Figyelt kérdés

máj. 11. 18:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Előnye,hogy az ország egy rövid időre szuverén lett.


Hátránya,hogy az összeomlás nagyon gyors volt, egyfajta sokként élték meg a kelet-európai gazdaságok.A lassabb átmenet jobb lett volna.

máj. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Az az előnye, hogy a szüleim cégei létrejöttek, kb. jól teljesítettek. Csináltam én is egy kft-t egy pár jó szakmai munkát, lett 4 ingatlanom, 2 kocsim és nem trabant. Szerkesztettem 3 szakmai kiadányt, amiből egyet bevett a Sz Erv könyvtár is.


Még fogok is max 5-6-ot.


Még kb. 10 nagyobb szakmai projektet. Kb veszek még min 5 pesti ingatlant, és max 7-8-at.


És egy kis buszt a 4 gyerkőc miatt.


Ha marad a Szovjetúnió, akkor Kádár kockában laknék és gyárban dolgoznék a szalag mellett, vagy tanítanék valami béna iskolában.

máj. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!