Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért utáljátok a zsidókat?

Miért utáljátok a zsidókat?

Figyelt kérdés
Magyarországon mindenki zsidó aki gazdag. Egész Nyugat-Európa zsidó befolyás alatt van. Viszont nézd, milyen jól élnek! Tudjátok mit? Ha olyan életszínvonalat teremtenek a zsidók a világban, mint amilyen nyugaton van, akkor én is örömmel leszek zsidó.
2010. nov. 8. 18:02
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
69%
Én meg örömmel vagyok magyar, csak nem engednek minket nyugodtan élni, lásd. kormányunkat.
2010. nov. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
47%
Mert undorító férgek!
2010. nov. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 A kérdező kommentje:
Nos eddig csupán intelligencia szint döngető hozzászólásokat láttam. Valami egyéb, ellenérv? Nincs így? Ti mondjátok, egész nyugat zsidó befolyás alatt van. Akkor valamit mégiscsak jól csinálnak, nemde? Olyan könnyű a "nagymagyarokat" sarokba szorítani... De vicces!
2010. nov. 8. 18:11
 4/56 anonim válasza:
64%

Kedves kérdező,

Hogy miért utálják a zsidókat ?Miért utálom én is?

A válasz egyszerű,csak kicsit tájékozottnak kell lenni.A markukban az ország, markukban a világ.Felvásárolnak mindent és mindenkit,szép sorban,ameddig el nem jön a naaaagy zsidó hatalom.Simon Perez megmondta, hazánkat is fel fogják vásárolni.Csak azt nem értem,mi jogon,és miért hagyjuk???????? Az egész magyar-cigány konfliktustis ők okozzák...

Egy fotós ismerősöm dolgozott anno egy francia lapnak...elmentek Izraelbe,Irakba...s hogy mit láttak?Egy hatalmas falat..egyik oldalán kis viskók,benne csóró emberek,akik jó ha hetente esznek valamit...a fal túlsó oldalán meg zsidó villák,teli zsidó milliomosokkal...a képeket,a diákat,minden felszerelést elszedtek tőlük a reptéren,ahol elkapták őket...

Szerinted,miért utáljuk a zsidókat?

2010. nov. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
18%

"Nos eddig csupán intelligencia szint döngető hozzászólásokat láttam."

Szerintem ne tégy fel ilyen provokatív kérdéseket és akkor megkíméled magad az ilyesmitől.

Amúgy nyugodtan legyél zsidó, attól még nem leszel feltétlenül gazdag, mert ANNAK KELL születned, úgy kell nevelkedned, és azt a mentalitást kell képviselned, amit ők is, jah, és kiváltképp, nem árt gondolkodni is hozzá.

Ami meg a sajátjuk.

Ennyit erről!

2010. nov. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim válasza:
56%
Nyugaton szerinted olyan jól élnek? Persze, a zsidók igen... de az átlag ember? Mind eladósodva, hitelekből...
2010. nov. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
45%

te nem lehetsz zsidó, te egy kib*szott gój vagy, az is maradsz, meg is dögölhetsz, én is megdögölhetek, sokan megdögölhetnek, csak épp annyian maradjanak, amennyien kiszolgálják őket


TE GÓJ

2010. nov. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 A kérdező kommentje:

18:16

Ugyanazt szajkózni újra és újra kézzel fogható bizonyíték hiányában... Majd ha bizonyítasz is, akkor írj ilyesmit.

2010. nov. 8. 18:18
 9/56 A kérdező kommentje:

18:18

Há' jobban mint itt, az biztos. Kézzel fogható bizonyíték arra, hogy nyugaton csak a zsidók engedhetik meg maguknak a szép autót?

2010. nov. 8. 18:20
 10/56 A kérdező kommentje:
Azért azt feljegyzem magamnak, hogy még a magyar-cigány konfliktust is. Ez tényleg nagy!
2010. nov. 8. 18:23
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!