Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Tényleg ki fog törni a 3....

Tényleg ki fog törni a 3. világháború? És ha igen, akkor nekünk nem kell benne részt venni nem? És nem támadnának meg? Vagy igen?

Figyelt kérdés
Ha lenne is akkor szerintem egy atombomba lesz és ennyi... Szerintetek? Köszönöm a válaszokat.
2010. dec. 7. 15:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"De miért támadnának meg minket?"

Több oka is lehet.

Egyrészt a víz és termőföld készletek(bár ezek még 2-3 évtizedig még nem lesznek elég értékesek ehhez), illetve, a makói árokban található földgázmező miatt(bár ez szerintem egy évtizeden bellül nem jelentős nyereséggel kitermelhető).

Másrészt, ami sokkal valószínűbb, azért, mert (a fejlett hadsereg és az ellenállásra irányuló akarat hiánya miatt) könnyedén elfoglalhatják az országot és a magyar termelést a saját szolgálatukba állíthatják.

2010. dec. 8. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Pont ezt akartam írni: a vízkészletünkért, és a földjeinkért, és lehet, hogy az Eu lesz, vagy kelet valamelyik állama.
2010. dec. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Ha ki is tör ( nem mi fogunk nyerni ) H a .....ába tudnánk nyerni amikor nincs magyarországnak katonája ez csak egy békés ország azt jó van
2010. dec. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Megtámadnak téged. Kihúznakaz ágyadból. Felkötnek a fára és leszopatnak egy néger ribivel.
2010. dec. 22. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!