Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért panaszkodnak sokan,...

Miért panaszkodnak sokan, hogy itt sok szélsőjobboldali válaszoló van?

Figyelt kérdés
Én sokkal több baloldali, kozmopolita, haladó, demokrata, neoliberális választ látok.Igazi szélsőjobboldali választ csak nagyon ritkán, inkább csak sima jobboldali válaszokat.
2010. dec. 12. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
32%

én sok arabimádó, kommunista, bitnáci "írtsuk ki a zsidókat, cigányokat" jobbikos látok.

Ezt a választ is agyon fogják le pontozni, mert velük van tele az egész gyk...

2010. dec. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én inkább azt vettem észre mostanság hogy a Bajnaifan szoci nyugdíjasok özönlötték el az oldalt akik "gazdasági szakértőnek"-nek és "kiábrándult Fidesz szavazó"-nak próbálják beállítani magukat.


Általába az érvkészletük kimerül abban amit a szoci sajtópropaganda a fülükbe suttog egész nap:"Orbán nem ért a gazdasághoz","matolcsyhülye","A Fidesz elveszi a kisemberek pénzét","Jobbik rasszista,fasiszta"...és ennyi+mocskolódás és személyeskedés.


Régebben persze több jobbikos meg fideszes volt itt,azt jött a választás:A Jobbik bekerült a házba,a Fidesz kormányra került.A szavazóik pedig megnyugodtak és kényelmessen hátradültek a karosszékbe.Most meg előbujtak a szocik az oduból és ők verik az asztalt.


De annyi jó van az egészben hogy szemmel láthatóan növekszik a nyugdíjasok internetellátottsága:)

2010. dec. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Most nekem úgy tűnik, hogy kiegyenlítettebb lett a kép. A választás körül még nagyon aktív, párthoz kötődő jobbikos jelenlét visszaszorult, és erőteljesen felerősödött a fideszkritika. De a FIDESZ-t kritizálók többségéről nem mondanám, hogy baloldali, kozmopolita, neoliberális stb., csak kezdik felismerni és elutasítani a sorozatos szabadság- és jogkorlátozásokat, és kezdik látni ennek a hazárdjátéknak a veszélyeit, amit a gazdaságpolitikában csinálnak, az előnyét meg nem látják.


Gondolj arra, hogy hasonló folyamat van a való világban is. A formálódóban levő médiacenzúrát pl. ugyanúgy, és hasonló érvelés alapján utasítja el a Népszabadság, a Népszava, a 168 óra, mint a szentkorona rádió vagy a kurucinfo. És a Jobbik is hevesen bírálta a FIDESZ korlátozó lépéseinek a nagy részét.

2010. dec. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Itt is az megy ami mindenhol ahol jobbikosok vannak par ember regizik egy csomo nevvel majd pontoznak vagy valaszolnak. Igy olyan latszatot keltenek mintha az orszagban 2/3-os part lenne pedig hat ha megnezzuk hol nepszeruek /elmaradott tanyavilag stb/ ott meg csak a netrol sem hallottak nemhogy forumozanak a jobbik szavazok. Csupan meg kell nezni ha valaki feltesz egy kerdest ami a jobbikot erinti vagy kozel all a szivukhoz milyen gyorsan le lesznek pontozva a /nem jo valaszolo/ emberek...
2010. dec. 13. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mert zsidók
2010. dec. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!