Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha minden zsidó kézben van,...

Ha minden zsidó kézben van, és ők irányítják - titokban, vagy nem titokban - az egész világot, akkor a fajelmélet megfogalmazása szerint ők "a felsőbbrendűek"?

Figyelt kérdés
2010. dec. 24. 09:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hitük szerint ők a kiválasztott nép.
2010. dec. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%

Nem! A hitük szerint kiválasztottak, de nem uralkodásra. Viszont amennyiben a 15 millió zsidó irányítja a 7 milliárdos emberiséget, azaz a világot, akkor meg is érdemeljük. Ebben az esetben meghajtom a kalapom előttük, mert akkor tényleg tudnak valamit és ez esetben felsőbbrendűek.

De szerintem ez nem igaz.

2010. dec. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Hitük szerint ők a kiválasztott nép."


Ez igaz, csakhogy nem a világuralomra, hanem arra vannak kiválasztva, hogy közülük kerül ki a messiás, és amíg ez megtörténik, sőt utána is ha betartják a törvényeiket akkor Isten támogatja őket

2010. dec. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Én úgy tudom egy magyarországi zsidó a 18. században bevallotta, hogy mi vagyunk a kiválasztott nép (azért ha elgondolkozunk van benne valami, most nem sorolom) ezért nem kedvelnek minket. Amúgy ők igencsak felsőbbrendűnek tartják magukat, itt van a holokauszt azt nyomatják ezerrel, de a kiirtott indiánokkal Amerikában, senki nem foglalkozik.
2010. dec. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
41%
Ha 1, ismétlem EGY zsidó ezt mondta a 18., ismétlem tizennyolcadik században, akkor biztos úgy is van.
2010. dec. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Talmud szerint igen, de mivel nem vagyok zsidó nem tudom mennyire veszik komolyan ezeket az írásokat. Amúgy hisznek amit akarnak mert kb annyira se érdekelnek mint ami a valagamból jön ki.
2010. dec. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi sem hiszünk a Bibliában, a 21. században már nem az Isten, hanem a pénz mondja meg, mi az erkölcsös, és mi nem az.
2010. dec. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!