Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A petárda a hülyegyerekek...

A petárda a hülyegyerekek miatt lett betiltva, akik lerobbantgatták a saját ujjaikat, kezüket? Miért a többség szív pár béna miatt?

Figyelt kérdés

És azok miatt, akikre a petárdázók veszélyt jelentettek? Pl. terhes nők, idős emberek, akik megijednek tőle.


Rossz ember vagyok attól, hogy szeretem a petárdát, venni is fogok és a barátaimmal az egyikünk zárt udvarában fogjuk őket durrogtatni majd?


2010. dec. 30. 01:08
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
70%
Dehogy. Ez Magyarország, itt divat mindent betiltani. Lehet hogy holnap a papírszalvétát fogják.
2010. dec. 30. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
95%
Nekem ott kezdődött a petárdákkal való kapcsolatom, mikor a nyolcadikról tökéletesen céloztak vele a babakocsimra, kb 6 hónapos lehettem... Olyan botrányt addig és azóta se látott az utca, amit akkor a szüleim kivertek.
2010. dec. 30. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
44%
Az teljesen jogos, hogy lehet valaki olyan majom, hogy babakocsira dobálja. Ám ezért nem betiltani kéne hanem megbüntetni őket. Pl feldugni nekik egyet begyújtva. xD
2010. dec. 30. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
95%

Magyarorszagon gondolom azert van betiltva mert mint sok mas dologgal ezzel is visszaelnek egyes idiotak. Ha jol tudom volt pelda, hogy engelyeztek aztan tiltottak majd megint engedtek ujra tiltottak stb.


Es miert?


Mert voltak akik az erkelyrol dobaltak a jarokelokre, dobaltak a kocsikra, sot ha jol emlekszem landolt babakocsiban is petarda, szertnek a kapualjakba bedobalni mert ott nagyot szol stb. na meg a legnagyobb "allatok" a kisallatokat ijesztgetik vele, mert milyen jo moka ha a kutyus vilagga szalad es a gazdi soha nem talalja meg...vagy a kiscica szinte elajul az ijedtsegtol gondolom ezek tuti mokas dolgok lehetnek :( Na meg ott van amit irtal sajat kezuket is lerobbantjak amihez tenyleg kulon tudomany kell...


Nem gond ha szereted a petardat a vilag szamtalan orszagaban elterjedt csak sajnos vannak akik nem tudjak ezt kezelni!


Tudod ez olyan dolog mint az alkohol van jo par europai orszag ahol minimalis alkohol engedelyezett vezetesenl ha jol tudom ez kb. 1 vagy 2 uvegnyi sort jelent ha MO-n ezt engedelyeznek tele lennenek az utak reszeg vezetokkel mert mindenki azt mondana, hogy 2 uveg sort ivott es biztos nagyon reg fogyasztott alkoholt ezert szedeleg stb. ha meg a vervizsgalat kimutatna a tobb alkoholt akkor is csak tagadna, hogy neki azert van tobba verebe mert ritkan iszik stb.

2010. dec. 30. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
59%

"agy a kiscica szinte elajul az ijedtsegtol gondolom ezek tuti mokas dolgok lehetnek"


szegény cica :'(

kösz most teljesen elrontottad a kedvem :'''(

2010. dec. 30. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
41%

Én a cigit tiltanám be!

undorordító és sokkal több ember hal meg tőle mint amennyi a petárdától.

2010. dec. 30. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
70%

Sztem agyhalott aki szerint a petárda szórakoztató..


A csillagszóró meg a tűzijáték legalább látványos

de a petárdaaaaa??????


Helyes h betiltották!

2010. dec. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
35%

Ez Magyarország ecsém. Begyepesedett agyú vezetőkkel.


Lefogadom, hogy minden szomszédunknál legális a petárda egész évben, csak nálunk nem. Sz.r ez az ország, én azt mondom.

2010. dec. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
88%

"de a petárdaaaaa??????"


Van néhány fajta petárda, amit ha elsütsz az utcán, akkor LÁTVÁNYOSAN jönnek a szomszédok, hogy mi robbant :D

2010. dec. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
73%
Ja, tiszta szar, hogy nem lehet egy veszélyes és hangos izét dobálni. Ugyanis a petárdázó kisebbségnek legyen igaza, nem annak a csöndes többségnek aki petárda nélkül is szilveszterezni.
2010. dec. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!