Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért nincs hosszú hajú...

Buffalorage kérdése:

Miért nincs hosszú hajú politikus?

Figyelt kérdés

Azon tűnődtem, hogy elég sok ember hord hosszú hajat munkahelytől függetlenül. Olvastam itt gyk-n, hogy még orvosnak is derékig érő hosszú haja volt. :O

Akkor a politikusnak miért nem lehet hosszú haja, ha szépen ápolja és rendben tartja?


2011. febr. 12. 19:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
65%
Kövérnek az volt, szenvedett is vele rendesen...
2011. febr. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
2011. febr. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Deutch Tamásnak évekig hosszú haja volt.
2011. febr. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%

Selmeczi Gabriellának is hosszú a haja, nincs vele semmi gond. :)


A politikus az országot képviseli a megjelenésével is. (Magyarországra vetítve: legalább a kinézetével ne égesse már az országot nemzetközi szinten.)


Ez azt jelenti, hogy a nap minden percében, minden órájában a protokollnak megfelelően kell megjelennie, ami sokkal szigorúbb, mint az "utca divatja".

Egy hosszú hajú orvos nem szerepel a nemzetközi sajtóban, nem képviseli az országot vagy a kórházat, és a többi.


Pl. nem ismerek hosszú hajú igazgatót, vagy vezető beosztású embert sem. :S

2011. febr. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Szerintem Szilvike is épp elég hosszúhajú:

[link]

2011. febr. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Respekt Kövér László :D Kár hogy levágatta :'(

De az ígéret szép szó, ha megtartják úgy jó.

2011. febr. 12. 19:57
 7/19 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 19:54


Nálunk (Bláthy Miskolc) hosszú hajó a gyakorlati oktatásvezető. És éppen ebből jött a gondolat.

2011. febr. 12. 20:01
 8/19 A kérdező kommentje:
Egyébként hosszú hajú férfi politikusokra gondoltam. A következő kérdést 300X is körbe fogom járni nehogy valaki félreértelmezze. :P
2011. febr. 12. 20:02
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
A rendszerváltó politikusoknak még hosszabb hajuk volt. Még azon is elgondolkodtam,h vajon ,mért mindíg ugyanazt a fazont hordják álltalánosságban? Nyilván azért,mert így jobban megszokja a közönség és egyfajta biztonság érzetet ad (tudat alatt)! Orbán is,csak akkor vát frizurát,ha valamijen irányzatot is vált! Aztán,ha megmarad az irányzat,marad a frizura!:D
2011. febr. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
47%
Ja,de még + ott van Fodor Gábor kivételként!:D
2011. febr. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!