Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Egyszerűsített honosítási...

Egyszerűsített honosítási eljárás. Valaki átadta már a kérelmét és ha igen akkor hol? Mik a tapasztalatok? Milyen papírokat kértek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 20. 13:15
 1/3 anonim válasza:
a párom nemrég adta át a lakóhelye önkormányzatán. mivel ő magyar felmenőre hivatkozva kéri, kellett a magyar felmenő születési anyakönyvi kivonata is a többi kötelezően kitöltendő papír mellett. ezenkívül kézzel írott önéletrajz, erkölcsi bizonyítvány meg még pár dolog, ami hirtelen nem jut eszembe, de a hivatalos honlapon fel van sorolva. maga az átadás nem bonyolult, mindent értelemszerűen kitöltesz, beadod amit kérnek, aztán csak vársz.
2011. febr. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Mi az Üllői úton adtuk be,ott a leggyorsabb.Apukám január elején adta be,május 24-én már le tette az esküt,én február 2-án adtam be,már egy hónapja hívtam őket én mondták,hogy el van fogadva,de mivel,hogy nem Pestet jelöltem meg az eskü letételére,így egy kicsit várnom kell amíg még valaki lesz.

Erkölcsi nem kell .Én amit beadtam az a születési anyakönyvi kivonat,házassági,kézzel írott önéletrajz,az apukám és az apai nagyanyám születési anyakönyvi kivonata.

És persze az ők nyomtatványaik kitöltve.

A nyomtatványokat le lehet tölteni a netről.

2011. jún. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az önéletrajz is csak röviden,hol mikor születtél,iskoláid,munkahelyeid,nem kell túl bonyolítani:)
2011. jún. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!