Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A cigányok megint alkottak,...

A cigányok megint alkottak, vélemény?

Figyelt kérdés

[link]


(Tudom hogy kuruc.info-s a hír de az FH is közzétette csak ott nem találtam a cikket.)


2011. márc. 8. 11:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Fantasztikus, a vér nem válik vízzé, rend kell ide, semmi más, ha nem értenek a szép szóból más kell ide, ha nem értenek a gyenge törvényekből, hát szigorítani kell őket.
2011. márc. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
Deportálni kellene ezeket a genetikai szennyeket,valahová egy sivatagba, ahonnan még véletlenül sem tudnának vissza jönni.
2011. márc. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
96%
Néhány Kalasnyikovot,néhány szélsőjobb kezébe adni!
2011. márc. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Á, tényleg nincs c.bűnözés. Minden normális emberre jellemző, hogy egy ilyen piti ügy miatt nekimegyünk a másiknak, ráadásul odahívjuk az egész családot.

A magyaroknak is így kellene. Ha hozzászól vagy ránéz egy c., odahívni azonnal húsz magyart és adni neki.

2011. márc. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
28%

Nevetséges stílusban megírt cikk. A címben az áll, hogy 20 cigány vert félholtra egy bácsit.

A későbbiekben kiderül:

- Hárman bántalmazták

- 8 napon túl gyógyulóü sérüléseket szerzett a férfi

Különben már a cím elolvasása után sem vártam objektív megközelítést (rászólt két retekre).

Persze a puszta tények is elég elszomorítóak, nyilván komolyabb törvényekre, nagyobb közbiztonságra lenne szükség, de semmiféleképp se ennyire szubjektív, elfogult és szennyes forrásból szerezd a tudásod.

2011. márc. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
80%
"Gyerekcsíny" (újabban a gyilkosság és a súlyos testi sértés szinonimája)
2011. márc. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
2%

nem mintha védeni akarnám a cigányokat, bezárni őket, a kulcsot meg eldobni, de azért "miközben mögötte egy fiatal lány és fiú számára zavaró módon rágógumizott."


tegyük a szívünkre a kezünket.

mindannyian ismerjük az ilyen fajta vén sz@rokat, akik bezzeg az én időmben és a koromnak kijár a tisztelet alapon úton útfélen beszólogatnak mindenkinek, főleg olyanoknak akiktől nem számítanak visszaszólásra.


most legalább elkenték a száját az öregnek.

2011. márc. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
11:41 A Független Hírügynökség oldalán is fent volt a hír de ott nem találtam,több híroldalt is megszoktam nézni hogy tisztán lássam a dolgokat. :)
2011. márc. 8. 12:00
 9/19 A kérdező kommentje:
11:51 Nem az a lényeg hogy egy öregember szólt rájuk hanem hogy ezért mert rájuk szólt rögtön hívták a putrit és megverték őket.Itt lakom Miskolcon,és sokuk nem mer szólni azért amit ezek művelnek az utcán,vagy jelen esetben a buszon.Az úr oda mert szólni és jól meg is verték. :(
2011. márc. 8. 12:02
 10/19 sz12 válasza:
100%

Hát én már nem tudom...

Egyszer a barátommal jöttünk haza az egyik budapesti buszon. Volt fent 2 c.. cigiztek. A buszon volt kisbaba is meg jó pár ember. Pont elénk ültek le.. Barátom rájuk szólt SZÉPEN, h legyenek szívesek eloltani( szépen szólt, megtehette vna csúnyán, de nem tette.)

Erre elkezdtek pofázni stb.. Leszálltunk erre leszálltak ők is. Erre kirántották a sokkolót. Barátomat úgy húztam el, ne balhézzon.( mert a sportkarrierjébe is kerülhetett vna...)

Ennyit róluk!

2011. márc. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!