Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Melyik napilapokat érdemes...

Melyik napilapokat érdemes forgatni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 21. 10:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Minél többet. Akkor kitudnád szúrni az igazságot.
2011. márc. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én azokat szeretem, ami nem az a fajta fényes, színes papír, hanem olyan matt a felülete.

Ezekkel jó begyújtani, nem is füstölnek annyira.

2011. márc. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Raffi ***** válasza:
50%
Magyar Nemzet ,Magyar Hírlap, Heti Válasz.
2011. márc. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Raffi ***** válasza:
Heti Válasz nem napilap. Bocs
2011. márc. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
Raffi csak a Fidesz közelieket írta! Azok pedig nem reálisak egy kicsit sem.
2011. márc. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igyekezz mindkét (vagy mindhárom) oldalról tájékozódni. Én nyomtatott újságot annyira rendszeresen nem olvasok, inkább hírportálozok, de pl. balos újságból a Népszava még úgy-ahogy megbízható. A Népszabadságot inkább kerüld el. Jobbos újságból meg majd másvalaki megmondja, melyik a jó.
2011. márc. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Helmet beszartam a válaszodon :DDDDDDD
2011. márc. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Gondolom, politikailag akarsz tájékozódni, szóval ez alapján

- bulvárlapokat nem, késve, és gyakran újpopulista mázzal leöntve tálalnak huszadrangú híreket, a komolyról meg nem írnak.

- a magyar hírlapot, és a népszavát is kerüld, mindkettő súlyosan korlátolt pártkatonák lapja, egymással versenyeznek, hogy melyikük tud több segget tisztára nyalni a saját oldalukon belül.

Én a helyedben a magyar nemzetet, és a népszabadságot forgatnám, aztán átlagot vonnék.

Online felületen ehhez jöjjön hozzá a hírszerző, az index, a stop.hu és a kuruc.info, aztán osztasz néggyel.

2011. márc. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb a Blikk, a Bors, és a Napi Ász. Ha nem lenne elég, akkor a Való Világ árnyalja a képet. Ráadásul ezekkel lehet jól begyújtani.

A Magyar Nemzet, és a Népszava is jól ég, de a Kiskegyed, vagy a Hot nagyon föstöl.

2011. márc. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ahogy az előttem írók már kifejtették, érdemes több helyről tájékozódni, nem CSAK ezt, vagy CSAK azt olvasni. Független napilap nem létezik, hírportál sem, viszont van néhány blog, amelyik függetlennek mondja magát (bár a valóságban az is mindig húz valamerre). Olvass balról is, jobbról is, aztán vonj egy középátlagot...


Jótanács: ha bárki bárkitől idéz, érdemes megkeresni az eredeti idézetet, és összevetni az adott értelmezéssel. Gyakran szó szerint kiszúrja az ember szemét a ferdítés, meg a belemagyarázás.

2011. márc. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!