Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit csináljak tegnap megkerget...

Mit csináljak tegnap megkergetett egy szocos?!

Figyelt kérdés

Azóval az volt ,hogy elkezdtem politizálni egy haverommal ,hogy jó ,hogy a fidesz nyert meg stb.. és ezt hallota egy mszp-s csávó és megkergetett. Mit tehetnél ellene ? Mert tuti ha visszaütök akkor kissebség elleni erőszak lenne és azt nemszeretném =/

Szerintetek ?


2011. márc. 25. 22:39
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Miből gondolod, hogy MSZP-s volt? Mert ha tényleg azt mondtad, hogy tök jó, hogy Fidesz van szerintem az ország nagy része szétverte volna a fejed.
2011. márc. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mszp már a cigányogat szervezi máskor ne kurjongasd hogy fideszes vagy nagy nyilvánoság előtt csak szűk családi körben.
2011. márc. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
Hát igen. Nem csodálkozom, hogy megkergettek. Sok ember sok pénze tűnt el miattad (is).
2011. márc. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45%
Legközelebb fuss el előle egy elhagyatott helyre, és ott verd agyon a szemét szocit. Majd angolosan távozz és könyveld el hogy ismét nagy fölénnyel győzött a Fidesz.
2011. márc. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mivel a Fidesz Magyarország legkártékonyabb pártja, ezért nem túl egészséges dolog az nyilvánosan kijelenteni valakinek önmagáról, hogy a nép kifosztását és nyomorba döntését, valamint az őseink vére által szerzett és évszázadokon át hősiesen védett hazánk eladását elherdálását népének rabszolgasorba döntését támogatja. Én egy percig nem kergetnélek, egyszerűen főbelőnélek a nyílt utcán és kihívnám a hullaszálítókat.
2011. márc. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Rohadt mszp. Egy gazdag Fidesz párti.
2011. márc. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!