Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Milyen hatással lesz Európára...

Milyen hatással lesz Európára a mostani észak-afrikai menekültáradat?

Figyelt kérdés
Azt lehet valahonnan tudni, hogy mennyi menekült jött? Egyáltalán minek engedik be őket? Miért nem fordítják vissza őket? Nincs elég gond már itt a muzulmánokkal?
2011. ápr. 12. 13:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem lesz jó hatàssal, mert alkalmazkodni nem nagyon tudnak.Ugy akarnak élni, ahogyan megtanultàk a hazàjukban. Nem lehet visszaforditani õket, mert jog van rà, sõt az életüket kockàztattàk, hogy àtjussanak olaszba.

Viszont sajnàlom õket, hogy az elnökük ilyen volt, és szegénnyé taposta a népét, az orszàgàt.

2011. ápr. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

1. Ha nem tudnak alkalmazkodni, akkor mi a bánatos ...-ért jönnek ide? Állítólag az elnyomás elől, de amikor elő van írva, hogy a nő ne hordjon niqábot meg burqát, akkor ők sírnak a legjobban!

2. Líbia egyáltalán nem volt szegény ország. Mi a francért kellett egyes európai országoknak beavatkozni? Kellett ez nekik?

2011. ápr. 12. 14:00
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom

Az interneten megnézed

Jogszabályok miatt

Jogszabályok miatt.

Nekem semmi gondom a muzulmánokkal.

"2. Líbia egyáltalán nem volt szegény ország. Mi a francért kellett egyes európai országoknak beavatkozni? Kellett ez nekik?"


Ez tévedés. Néztél már híradásokat, képeket Líbiából?

2011. ápr. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Hát én nem tudom, hogy minek engedik be őket ide. Ennyi erővel én is felkerekedhetnék és bejárhatnám a földet minden megkötés nélkül csak azért, mert emberi jogaim vannak.


Szerintem kellenek hadihajók, ahova hangosbemondókat szerelnek és üzennek nekik, hogy forduljanak vissza. Kétszer-háromszor figyelmeztetni kell őket, hogy menjenek vissza és ha még akkor is jönnek, akkor tüzet kell nyitni, nincs mese. Szerintem nincs rájuk szükségünk, mert ugyancsak negatív hatással vannak az életünkre.

2011. ápr. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nameny a te életedre milyen negatív hatással vannak?

"Ennyi erővel én is felkerekedhetnék és bejárhatnám a földet minden megkötés nélkül csak azért, mert emberi jogaim vannak. " Tedd azt!

2011. ápr. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

"2. Líbia egyáltalán nem volt szegény ország. Mi a francért kellett egyes európai országoknak beavatkozni? Kellett ez nekik?"

Már bocs, de láttam képeket Líbiáról. Egyáltalán nem volt szegény. Persze egy nyugat-európai országgal össze sem hasonlítható. De volt ott ingyenes egészségügy, felsőoktatás, stb... Egész jól elvoltak az olajbevételekkel. Épp a háború előtt adtak ki a vegyépszernek valami infrastrukturális beruházást...

2011. ápr. 12. 14:08
 7/13 A kérdező kommentje:
Amúgy meg így is úgy is katasztrófa ez a menekültáradat. Még, ha be is illeszkednek, akkor sem lesznek ateisták. Aztán meg amikor többen lesznek, jön elő a sária, kitértek meggyilkolása, fatwák, stb... Mocskos egy banda.
2011. ápr. 12. 14:10
 8/13 anonim ***** válasza:
Szívem szerint odaköltöztetnélek, akkor talán nem gondolnád azt, hogy ott mennyire jó élni.
2011. ápr. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

A válasz írója 52%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:10


Na, azért én nem azt mondtam, hogy milyen jó ott élni. Attól még diktatúra volt a javából! De azért az is tévedés, hogy annyira szegények voltak.

2011. ápr. 12. 14:14
 10/13 anonim ***** válasza:
Újabb adag beilleszkedni nem akaró-elkülönülő munkanélkülivel gazdagodik Európa, akik majd munka híján megint autókat gyújtogatnak.
2011. ápr. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!