Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mennyire működik ez az államad...

Mennyire működik ez az államadóssági bankszám?

Figyelt kérdés
Vagyis nyitottak egy bankszámlát amire mindenki tehet be pénz és az a pénz megy a államadosságra, vagyis mennyire működik ez, hol lehet megnézni, hogy pl mennyi pénz gyűlt össze eddig?
2011. máj. 4. 11:07
 1/8 anonim ***** válasza:
20%

az államnak nincs pénze a (zsidó bankok által generált)államadósságok törlesztésére akkor nekünk mégis honnan lenne??? ... tehát sztem nem sok fog nekik összejönni...

de am sztem úgyis fognak valamisajtótájékoztatót tartani amin közlik h mennyi van a számlán...

2011. máj. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lehet egy kérdésem nekem is? csak mert nem egészen értem. Nyitottak egy bankszámlát maire mnidneki tehet be pénzt és abból majd fizetik az államadósságot? Mert ha jól értelmeztem ez a szitu. Hát én mentem infarktust kapok....akkro minek fizetjük az adót? mindenből vonnak le adót...akkor a segíjekből is vonják le. A gázszámlát alig tudjuk kifizetni nemhogym ég ezt....vagy fizessen az akinek "csak úgy" milliós kocsi van alatta......

Soha nem lesz olyan pénzem mait majd erre szánnék...elég ha az adóbevallást megcsinálom......

2011. máj. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

Gondolod, hogy tudni fogod? Majd hazudnak valamit. Az elmúlt 20 évben már annyi mindenre gyűjtöttünk, aztán elúszott az is....

Dobják össze a rendszerváltás óta lopkodással összegyűjtött vagyonukat a képviselők, aztán már nem csak az államadósság rendeződne, hanem még maradna is.

2011. máj. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Inkabb megadom az enyemet, jobb helyen van. :P
2011. máj. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én már befizettem az én részemet, amikor elvették a magánnyugdíjpénztárak pénzét.
2011. máj. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szemellenzőnek nagyon jó, hogy a polgár ne vegye észre a hihetetlen mértékű pazarlásokat. Ha figyelmesen átnézed a sajtóközleményt, amire a link mutat tájékozottabb leszel.

[link]

Rendszerváltás óta ez volt a legdrágább pénz előteremtés. Az eddigi legdrágább hitelnél 26%-al drágább. Az IMF ezt biztos nem engedte volna meg, ezért is szakítottak velük.

2011. máj. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%
A fizetésemből nem tudom érvényesíteni a két gyerek után járó adókedvezményt, mert nincs annyi adóm, akkor hogyan tudnám levonni az államadósság számlára befizetett összeget, meg egyáltalán miből adjak? Ez megint egy nagy marhaság, népbutítás, de a fidesz-szavazóknak nagyon tetszik. Nem kellene a haveroknak osztogatni, fideszes önkormányzatoknak mérték nélkül hitelt felvenni, akkor nem lenne ekkora az államadósság. Rólunk már több bőrt nem lehet lehúzni, mégis a gazdagoknak adnak kedvezményeket ezek a fiúk.
2011. máj. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha minden magyar állampolgár 2milliót fizet be fejenként, akkor államadósság kipipálva. Szerintem semmi értelme ennek a bankszámlaszámnak.
2011. máj. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!