Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy a zsidók letiltották a kuruc. Info-t a facebook-ról?

Figyelt kérdés
[link]
2011. máj. 20. 22:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
27%
Facebook egy kapcsolatépítő rendszer,amiért nincsen rajta dislike gomb vagy amiért letiltják a terrorista fundamentalistákat azért tiltják le a kurutyosokat! Gondolom érthető... Sejtem,hogy van akinek nem!
2011. máj. 21. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
59%

22:56


"Esetleg azért, mert megkülönböztető, kirekesztő, és intoleráns"


És a Facebook ezek után szted nem az? :)

2011. máj. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
33%
Én örülök neki. Ez a szennyoldal nem áll másból, mint a gyűlölködésből és a rasszizmusból.
2011. máj. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Nem a zsidók tiltották le,.

Annyi az egész, hogy páran bejelentették az oldalt az üzemeltetőknek. Van ilyen.

Mondjuk az viszont elég furcsa, hogy a facebookról le lehet őket tiltani, de a tárhelyszolgáltatónál nem...

Komolyan azt hiszi a sok hülye kurucos, hogy maga Mark Cukorvár tiltotta le őket?

Meg nem értem pontosan... vígan lezsidózzák azt, aki alapította az oldalt, de azért kihasználnák az előnyeit....

Röheje ez a kuruc.info

2011. máj. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
53%

Az előző kérdésben még a Kormány volt egyenlő a Facebook-al, most meg a zsidók. Vagy úgy van: Kormány=zsidók=Facebook?


Te megy debil hülye netnáci= kis hülye takony?

2011. máj. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
81%

Egyébként van egy olyan része a facebooknak, hogy "feltételek", ahol megtaláljátok, hogy miért tiltották le.

Ez nem egy spontán letiltás volt. Regisztrálásnál gondolom a kuruc is rákattintott az "I accept the 'Statement of Rights and Responsibilities' of Facebook"


SZVSZ, ameddig a kurucinfó folyton fosik, hogy miért engedik megjelenni a "cionista" véleményeket, addig semmi joguk nincs szólásszabadságot követelni. Ez ugyanolyan hülyeségük, mint mikor jó hosszú cikkekben taglalják, hogy a demokrácia miért f*szság, aztán leírják, hogy amit a Fidesz művel az "antidemokratikus".

2011. máj. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

17:31

"miért engedik megjelenni a "cionista" véleményeket"


Ebből én kimaradtam mikor is volt ez?

Én úgy figyeltem meg h a cionisták nem engedik megjelenni az ELLENvéleményeket. Ennek része a kuruc letiltása is.

2011. máj. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

mivel a facebook alapítója zsidó, van okom feltételezni, hogy a zsidók tiltották le.

egyébként szerintem azért használja ki a kuruc a facebook előnyeit, mert a többi hírportál is kihasználja, és ha a kuruc nem tenné, akkor nagy hátrányba kerülnének a többi hírportállal szemben.

2011. máj. 21. 17:37
 19/20 anonim ***** válasza:

17:36- te valami félreértettél. Én azt írtam, hogy a kurucinfó folyton azon sír, hogy a médiában miért vannak "cionista" véleményék és miért nem engedik szerepelni a szélsőjobbos hangokat. Ha viszont a média a kurucinfó kezében lenne, akkor nem engedné a zsidókat a tévé közelébe.

Másik példa: A kurucinfó egyfolytában azzal jön, hogy a holokauszttagadás tilalma sérti a szólásszabadságot, de azt helyeselték, hogy a kommunizmus bűneinek tagadása tiltott.

Sírnak, hogy a horogkereszt tiltott, de a vörös csillag tiltását támogatják.

Ezért mondom, hogy az egész kurucinfó egy demagóg szar. A fő irányelvük: nekünk lehetne, de nekik már nem.

2011. máj. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Könnyen meglehet.
2011. máj. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!