Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményed FankaDeli...

Mi a véleményed FankaDeli zenéjéről?

Figyelt kérdés
Gyengébbeknek: Azért tettem a politika rovatba, mert a jelenlegi politikai rendszert bírálja erősen a zenéjével.
2011. máj. 29. 14:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Szeretem, kicsit túloz, de igényes zene.
2011. máj. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
40%
magyar zenék hip hop vagy rap rossz az összes
2011. máj. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Szerintem fluor vagy sp zenéjéhez képest fankdelinek mondanivalója is van + élvezhető stílusban adja elő.
2011. máj. 29. 15:11
 4/15 anonim ***** válasza:
34%
egy két száma tetszik, jól kritizál pár dolgot, de történelmi tudása 0 annak az embernek.
2011. máj. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
29%
Nos hát egy nagy rakás f.osnak vélem. Igénytelen tucatzene, csak más mondanivalóval.
2011. máj. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nagyon jó zene ha valaki csak a TV-én lóg sajnos nem ismeri, FankaDeli nem egy beszédhibás "gengszter" http://www.youtube.com/watch?v=Zx1HM7vSWiI&feature=related

Szerintem az előző "ciklust" kritizált de sokat nem kellett mer azok a politikusok kritikán aluliak voltak :)

2011. máj. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
47%
Rap nemzeti giccsel...nekem ennél kevés hallgathatatlanabb van, de ez csak az én ízlésem, aki szereti, hallgassa egészséggel.
2011. máj. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

elmegy

még mindig jobb, mint a legtöbb hasonló műfajú "zene"

2011. máj. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Teljes lelki azonosulást érzek vele, így a dalait elsősorban a szöveg miatt hallgatom, nem a zene miatt. A rap és hip-hop zenét alapvetően utálom, de FankaDeli szavai annyira magukkal ragadnak, hogy nem tudok nem-et mondani rá.

Történelmi ismerete egyébként nem 0, de ha valaki érvelni tudna amellett, hogy miért tartja nullának, azt megköszönném!

Eddig egyetlen hibát fedeztem fel a szövegeiben:


"Annyira vagyok finnugor, amennyire néger"


Nos, ez hibás logika, ugyanis nem maga az ember finnugor, hanem a nyelv. Tehát helyesen így lenne:


"A nyelvem annyira finnugor, mint amennyire én néger vagyok"

2011. máj. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Szerintem Fankadeli egy igaz magyar és a zenéjében csak a szintiszta igazságot hallhatod és mindenben igaza van! Nem úgy mint sp meg fluor akik rángatják a kezüket és énekelnekvalami nyálas szart aminek semmi értelme sincs!
2011. máj. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!