Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ellenzed, támogatod vagy nem...

Ellenzed, támogatod vagy nem érdekel a marihuána legalizálása?

Figyelt kérdés
Megkérnék mindenkit, hogy lehetőleg csak a kérdésre válaszoljatok. Úgysem fogja egyik tábor sem meggyőzni a másikat, személyeskedésre pedig nincs szükség.
2011. máj. 30. 21:11
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
8%

ELLENZEM!

Az alkoholt ne hasonlittsuk a kábitószerhez ahogy sokan teszik!Elvileg igaz hogy az alkohol is az!De szerintem egy kábitószer komolyabb elváltozást okoznak az agyban!

Alkholistát láttam már felépülni úgy hogy normálissan éli jelenleg az életét nem is egyet,na de drogossal nem találkoztam!

2011. jún. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 anonim ***** válasza:
100%

"szerintem egy kábitószer komolyabb elváltozást okoznak az agyban"

szerinted...

meg ne vedd egy kalap alá az összes drogot, ez demagógia

2011. jún. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:
63%
olyan mintha a kávéra és az alkoholra mondanád hogy ugyanaz
2011. jún. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:
20%

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:07


Nekem ne magyarázd a dolgokat ha megkérhetlek rá!Kórházban dolgoztam 5 évig,abból 1 évet a pszichiátrián drogosok és alkeszok között!Láttam a felépülési arányokat és vissza esési arányokat!Nem veszem egy kalap alá,de egy marihuana használónak is elég rendessen károsdik az agya,csak te nem tzdsu róla!OLvsass utánna ezeknek a dolgoknak és majd meglátod!Hollandiában egyébként egyre több skizofrén beteget regisztrálnak!Na vajon miért??A drága kis kanabiszod miatt!De ha azt akarod hogy szellemi nyomorékok és elmebetegek futkározzanak köztünk akkor hajrá!Nem elég van belőlük így is?

2011. jún. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 anonim ***** válasza:
25%

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:07



Mielött hülyeségeket írsz!Kicsit tájékozodj a dolgokról!



[link]



[link]



[link]

2011. jún. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 anonim ***** válasza:
100%
Támogatom, de keményen megadóztatva, és ellenőrízve (mint Hollandiában). Aki szívja, az akkor is szívja, ha illegális. Akkor legalább a minőségét ellenőríznék...
2011. jún. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 anonim ***** válasza:
35%

Támogatom, de keményen megadóztatva, és ellenőrízve (mint Hollandiában). Aki szívja, az akkor is szívja, ha illegális. Akkor legalább a minőségét ellenőríznék...



Keményen megadóztatva??Hehe röhögnöm kell!!Szerinted itt Magyarországon ki fízetne adót ne viccelj már....

Nézzél meg bármilyen legális válalkozást,mindenki ott csal és trükközik ahol lehet,gondolod hogy ez alól a marihuana kivétel lenne??Kötve hiszem!Ott lennének már csak igazán adócsalók és trükközők!

2011. jún. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél már visszább, lehet hogy csalnának rajta, de jelentős bevételi forrás lenne. Az adócsalást ne úgy képzeld el, hogy az adó 90%-át nem fizetik be...
2011. jún. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 anonim ***** válasza:

Támogatom: Az hogy hogyan roncsolod saját egészségedet a magánügyed. Minden önkárosító tevékenység externáliákat von maga után.

Pl: passzív dohányzás, illuminált ember veri a családját.

Vagy legalizálják a drogokat vagy tiltsák be az összes önkárosító élvezeti cikket.

Az utóbbi megoldás mégkritikusabb állapotot eredményezne: maffia fellendülése.


Tehát: legalizálják a szervezetkárosító élvezeti cikkeket, bármi is az. A használatukat viszont kössék életkorhoz és döntési képességhez.

2011. jún. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim ***** válasza:
0%
Ja igen: ne fizessük már mások hülyeségét: aki cigizik és tüdőrákot kap vagy iszik és cirózisa lesz, az maga fizesse ki az ellátását + gyógyszereket.
2011. jún. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!