Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nem lehet, hogy mostanában...

Nem lehet, hogy mostanában azért van sok, rendőrök által elkövetett bűncselekmény a hírekben, hogy elforduljanak tőlük az emberek?

Figyelt kérdés
Pl a drogtörvény szigorítás előtt is nagyon sok drogról szóló hír volt, hogy "indokolttá" tegyék a szigorítást.
2011. jún. 1. 21:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%

Igazából én mindig is bírtam a rendőröket.Lehet ,hogy sokan nem bírják ,de azoknak van vaj a fülük mögött.

Remélem az emberek nem fognak elfordulni a rendőröktől mert az nem lenne szerencsés.

2011. jún. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondasz hülyeséget. De itt ennél nagyobb a baj. Ugyanis a rendőr dolog az nem egy szeretem nem szeretem dolog. Úgy is mondhatnám, hogy ebben a kérdésben nem igazán számít a nép véleménye. Nincs még egy olyan ország, amely a saját fegyveres erőit meg meri szívatni, kivéve Franciaországot, de ott is még csírájában elfojtották.

A lényeg az, hogy a fegyveres testületek az állam erejét jelentik a saját határain belül. Ez nagyjából olyan, mint tökön szúrni saját magunkat.

2011. jún. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
szerintem eddig is volt, a médiának valamilyen szinten jó ha gyalázhatják a rendőrséget... meg egyrészt érdekesebb hír is mint hogy mari néni mennyiért vesz tejet :D
2011. jún. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 tetro ***** válasza:
én nem hallok sok ilyen hírt
2011. jún. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Szerintem régebben is ugyanennyien bűnöztek, csak elsikálták a feletteseik.
2011. jún. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%

"Igazából én mindig is bírtam a rendőröket.Lehet ,hogy sokan nem bírják ,de azoknak van vaj a fülük mögött."


Aham, és milyen vaj van a fülem mögött? Én lennék a móri mészáros? :D

2011. jún. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ha valóban erről van szó, mi célja lenne ezzel a kormánynak?
2011. jún. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem sokan már elfordultak tőlük. Pár példa, amiért én már nem is számítok rájuk, úgy érzem, magamra vagyok utalva az utcán, csakis magam felelek a saját biztonságomért.


1. Kicsikoromban kirabolt minket kétszer egy cigány. A rendőröket kihívtuk, az elsőnél azt mondták, örüljünk, hogy nem kapták el a tettest, mert így legalább fizet a biztosító. Aztán a cigány tovább garázdálkodott. Másodiknál apámék kapták el! A rendőrök tettek rá nagy ívben...

2. 1 éve ellopták az 50ezres biciklimet, utólag kiderült, onnan rendszeresen bicikliket lop egy banda, volt, akinek már 3 biciklije tűnt el. A falubeliek mind azt mondták, ne is hívjam a rendőröket, volt aki felhívta őket bicikli ügyben, erre kiröhögték, hogy mit csináljanak egy biciklivel... pedig azóta már kb tudok 10 bicikliről, amit elloptak onnan! csak oda kéne állni, és leleplezni a tettes bandát, ugyanis a lopások mindennaposak.

3. 1-2 hete a megyeszékhelyen megvertek az utcán több gimnazistát, szintén cigány gyerekek. Fejberúgták az egyiket, a földön fetrengtek a gimisek. Megtalálták mindet, bevitték őket, aztán szépen el is engedték őket egy ejnyebejnyével. Persze, hogy legközelebb is lerúgják az embert, hisz semmit sem kapott érte, miért ne tenné.


Így bízzunk a rendőrökben. Én már nem számítok rájuk, mindent magam oldok meg, amit lehet.

2011. jún. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
utolsó: és szerinted, ha nem lennének rendőrök egyáltalán, akkor is pont ugyanennyi lopás lenne? Mert most pont azt mondtad (írtad). Közben azért ez baromira nem így van szerintem, mert ha egyáltalán nem lenne rendőr, akkor ennél sokkal több, és nagyobb bűncselekmény történne.
2011. jún. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
77%

"Így bízzunk a rendőrökben"


Aztán miért? A rendőr hiába visz be valakit ha elengedik!

2011. jún. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!