Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek elfogják ítélni...

Szerintetek elfogják ítélni Stóhl Andrást, vagy megússza?

Figyelt kérdés
2011. jún. 21. 10:14
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem megússza...

Ittas vezetés, drog befolyása alatt, cserbenhagyás, stb stb stb... Éjen a magyar jogrendszer!

2011. jún. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ja, igen, az kimaradt a végéről, hogy mást meg 50ft lopás miatt leültetnek...
2011. jún. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Én komolyan nem értem, hogy miért kellene vele kivételezni csak mert celebecske.
2011. jún. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bízom benne, hogy tényleges letöltendőt kap. Ne kapjon éveket, de jó pár hónapra igenis ültessék le, mert nem az első eset volt, hogy drogos-piásan balesetet okozott. Ő az a fajta ember, akinek igenis szembesülnie kell a tettei következményével, különben újra és újra vissza fog esni. Nem csak a társadalom érdeke, hogy megbüntessék, de a saját érdeke is ez.
2011. jún. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem felmentik. Én nem követem az eseményeket, igazából leszarom, de már mindenhol ezt látom, eléggé fel van fújva. Tegnap is bekapcsoltam a Tvt, hogy megnézzem Houset, és az RTLen valami riport ment stohlékkal, hogy hogy fogja bírni a gyereke, ő csinál neki minden reggel tejeskávét stb. szánalmas
2011. jún. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

már elítélték. meg úszni nem fogja. ez egy fellebbviteli tárgyalás lesz, már csak az a kérdés, hogy mennyit kap...


mellékesen az a fickó, aki zebrán gázolt halálra nagymamát babakocsistól, unokástól, az 2 év letöltendőt kapott. ehhez képest Stohl 1,5 év letöltendője eléggé kivételezés szagú. ezt alapul véve még 1 évet sem kellene kapnia.

2011. jún. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is az lenne az igazságos, ha tényleges letöltendőt kapna. Nem ez az első eset, hogy ittasan/bedrogozva balesetet okozott, az csak a szerencsének köszönhető, hogy még nem ölt meg senkit (bár, a bácsi állítólag tartósan rokkant lett az utolsó balesetben). Azt pedig egyenesen szánalmasnak tartom, hogy "önként" járja a középiskolákat, hogy elmondja "a drooog rooossssssszz", a TV-ben, újságban pózol, hogy jajj, mi lesz így kiscsaláddal (nem mintha a havi több milliós fizetéséből nem tudott volna félre tenni; sok család egy évben él annyi pénzből, amennyit ő egy hónap alatt összehaknizik). A kedvencem pedig, hogy most majd előhúznak egy "aduászt", mégpedig azt, hogy 20 évvel ezelőtt volt egy balesete, és ennek élménye elevenedett fel benne a legújabb balesetekor, ezért követett el cserbenhagyást, ráadásul amnéziás is lett, meg a bolygók állása is kedvezőtlen volt, ráadásul rengeteg volt a muslica is azon az estén és bla-bla-bla...

Ha olyan kemény legény és tényleg annyira megbánta, mint mondja, akkor az a minimum, hogy bevonul a börtönbe és leüli a tényleges büntetést, így vezekelve. Nem pedig mindenféle kiskaput és "jó cselekedetet" koslat egyfolytában, csak nehogy ülnie kelljen.


Én a bíró helyében értékelném, hogy tartott pár gyerek matinét és tényleg nagyon megbánta, ezért 2év 4 hónap helyett csak 2 év letöltendőt adnék neki, de azért a felfüggesztett egy többszörös visszaesőként, cserbenhagyással megspékelt, ráadásul tartós rokkant áldozatot eredményező cselekményért eléggé enyhe ítélet lenne.


És emlékezzünk csak, hogyan fogadkozott pár éve, amikor részegen felcsavarodott egy fára és majdnem ottmaradt a foga, hogy soha többé nem fog inni, pláne ittasan vezetni, mert ezzel a családjának is kárt okozhat, ha kinyírja magát és családos ember nem lehet ilyen felelőtlen bla-bla... És mi lett belőle? Ez, hogy most már nemcsak részegen, hanem drogosan is közlekedik, ráadásul már elkezdett áldozatokat is szedni.

2011. jún. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem fel fogják menteni!

Szegény színésztársak meg kiállnak mellette és követelik, hogy megússza. NEVETSÉGES!! Ha ez egy sima átlag csóró ismeretlen emberrel történik, már rég börtönben ülne. Eleve már az elterelést sem engedném ilyenkor! Drogozott-ivott-balesetet okozott-elhajtott a helyszínről. Álljon már meg a menet!

2011. jún. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Megáll a menet. Meghurcolják az öreget. Stól felfüggesztettet fog kapni, vagy esetleg próbára bocsátják. Nevetséges. Ez a magyar jog.
2011. jún. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!