Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi ez a lincshangulat Stohl...

Mi ez a lincshangulat Stohl András miatt? Nem szánalmas?

Figyelt kérdés
Már mindenhol ezt olvasom, hogy mindenki ócsárolja, róla beszél, elítéli. Tegnap is kiábrándultam az ismerőseimből, teljesen fel voltak hergelve hogy mi lesz ha megússza Stohl András. Szerintem kurvä szánalmas, minek kell ennyire foglalkozni vele? Nekem speciel tök mindegy felmentik e vagy elítélik. Tehát a kérdés leginkább azokhoz szól, akik belebetegedtek, hogy mi lesz ha felmentik Stohl Andrást, hogy miért? De válaszolhat más is, akinek kedve van.
2011. jún. 22. 09:29
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Bár most én is vele foglalkozok végülis...
2011. jún. 22. 09:34
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Én eddig sem foglalkoztam ezzel az emberrel. De jogosan háborognak akik háborognak. Milyen dolog az, hogy felmentik, mert ő ismert ember, ezt mégis, hogy gondolják?!

Ha egy teljesen átlag ember követte volna ezt el, olyan mint te vagy én vagy bárki aki nem közszereplő, azt már rég elítélték volna.

2011. jún. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem meg pont te vagy a szánalmas, ha nem érdekel egy olyan ember aki több balesetet is okozott már ittasan és drogosan! És még meg is ússza, mert ő egy híres celeb? Engem már a második ittas karambolomért sittre vágtak volna, ez meg vígan sz@rt bele a világba. Neked nincs egy csöpp igazságérzeted sem? Remélem te kínálod meg legközelebb cigivel az árokban és akkor egy kicsit más véleményen leszel!
2011. jún. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem is elítéltek volna már egy átlagembert...de most attól hogy háborognak, meg gyűlölködnek az emberek nem hinném hogy meg fog változni az ítélet.
2011. jún. 22. 09:36
 5/20 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy ártatlan, és el kéne engedni...
2011. jún. 22. 09:38
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Én sem foglalkozom különösebben vele, de igenis kapja meg ő is a hozzá méltó büntetését. Nem fog a szívem megszakadni érte. S igaz, ha itt bárki más követne el ilyen dolgot, minket egyből elítélnének és börtönbe zárnának. Jogos, hogy dühösek az emberek. Nem szabadna kivételezni az ismert emberekkel sem. De hát ez kis hazánkban mindig is így volt, s így is marad..., sajnos...
2011. jún. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

nem háborgok,de meglesz a véleményem,ha felmentik. vagy csak felfüggesztettet kap.

Az meg végképp undorító,hogy eljárási hibára hivatkozva akarja felfüggesztetni az eljárást. Akkor ne mondta volna eddig,hogy vállalja amit kap.

2011. jún. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Ez mindig is így lesz. A híres emberekkel sosem fognak úgy bánni, mint az átlagemberekkel.
2011. jún. 22. 09:41
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a röhej, hogy utólag jön itt a felmentő sereg hada, különféle indokokkal, amit már én, aki a bűnös vagyok, nem lenne pofám elfogadni.Gyáva Stohl Úr, de drogozni, piálni nem volt gyáva!!!
2011. jún. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
83%

TUdjátok, én nem szeretem Stohl Andrást és a munkásságát. Jó színész, még hangja is van, elismerem, de emellé egy képmutató és felelőtlen ember. Nekem egyszerűen antipatikus. Mindamellett szerintem épp azért, mert híres, példát akartak vele statuálni, kicsit soknak tartom az elsőfokú ítéletet. Másrészt az első ügyvédje is fiatal, tapasztalatlan ügyvéd volt, a mostani mindent megforgat. Nem szimpatikus ez a hozzáállás sem, mert a jogi maszlagok között mindig elferdül az igazság. Stohl hibázott. Nem először, de talán utoljára. Súlyos balesetet okozott, lehet, hogy ő is megsérült közben, ezt nem tudhatjuk. Vállalja is érte a felelősséget. Szerintem a reális ítélet 1 év és pár hónap lenne, amit esetleg felválthat x óra közmunkával (pl. a drogellenes kampánya), felfüggesztettel, közügyektől való eltiltással, stb. Állítólag az öregnek is kifizetett már 4 milliót, szerintem ebben az esetben nagyon is jól jártak ők. Az öreg sem tetszik nekem, meg a lánya, mindenki sajnálja őket, Pali bácsi így, emg úgy, ők meg rátesznek még két lapáttal. Baleset volt, az okozója remélhetőleg bűnhődni fog, pénzt is kaptak. Tehát nekem az ügy szereplői nem túl szimpatikusak, mindazonáltal én soknak tartottam az elsőfokút. Meglátjuk, mi jön ki belőle. De gyűlölködni nem érdemes.


Olvastam néhány olvasói hozzászólást, miszerint "egyetértek a művészekkel", "imádkozom érte, hogy felmentsék", stb. Az ilyen indokolatlan imádat vajon akkor is fennállna, ha Stohl András neki, vagy a családjának okozott volna kárt? Gondolom nem. Én viszont akkor is azt gondolnám, amit feljebb leírtam, ha velem történt volna a dolog vagy egy szerettemmel.

2011. jún. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!