Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A kuruc. Infot miért nem...

A kuruc. Infot miért nem tiltják be?

Figyelt kérdés
Elismerem, mindenkinek joga van a véleménnyilvánításhoz, de ilyen stílusban? És hogy ilyen nyíltan rasszista legyen az oldal? Már eleve a menüpontok undorítóak: Antimagyarizmus, Cigánybűnözés és Zsidóbűnözés. A cigányokról zsidókról és melegekről olyan stílusban beszélnek, mintha állatok lennének. Undorító! Én is utálom a melegeket, de ez azért már túlzás.
2011. jún. 23. 08:18
1 2 3
 1/30 hollófernyiges ***** válasza:
100%
Már betiltották. Átrakták egy külföldi szerverre. Problem cenzúra?
2011. jún. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
83%

Betiltották látszat. De orrba szájba reklámozzák a médiában. Nem véletlen. Ezzel járatják le a jobboldalt és a szélsőjobboldat is.

Nekem más kérdésem vagy. Egy költői kérdés a filoszemita és ballibes médiát, ami a média 95+%-a az miért nem tiltják be?

2011. jún. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 bix ***** válasza:
100%
mégis hogy képzelted? mert külföldi szervereken van, ahogy a napiszar és társai is. kiköltöztetsz egy lapot amerikába vagy timbuktuba teljesen mindegy, onnantól az oldal törlése nem egyszerű művelet, és mivel nem kínában vagyunk hogy államilag tűzfal mögül netezz ezért a forgalmat se lehet szűrni.
2011. jún. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
97%

én liberális vagyok, és semmi kivetnivalót nem látok abban, h létezik az az oldal.


bár a módszereivel és a fasiszta megnyilvánulásaival nem értek egyet, de el kell ismernem, h joga van mindenkinek a véleménye szabad kinyilvánításához.


betiltani, cenzúrázni ősi kommunista szokás.

2011. jún. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
19%
Minek tiltanák be? A kuruc infóval pont h saját magát járatja le a szélsőjobb oldal... olyan mint az Ezo TV normális ember azt veszi komolyan :D
2011. jún. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
72%

A kuruc.info-t kár lenne betiltani, hiszen sok olyan információ jelenik meg rajta, amit máshol nem találni meg.


Egyébként a stílusa tényleg kifogásolható, ugyanakkor még mindig inkább elviselem, mint az alattomosan háttérben settenkedő, agymosó, demokratikus módszereket.


"A cigányokról zsidókról és melegekről olyan stílusban beszélnek, mintha állatok lennének."


A cigányok mind állatnak néznek minket, miközben tényleg ők azok. A zsidóknak van egy csoportja, aki lenéz minket és csak ki akar használni. A búzák pedig betegek. Ezért el kell őket ítélni, hogy esetleg egyszer magukba nézzenek és megváltozzanak.

2011. jún. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
36%
Az oldal és a szerzők saját magukat járatják le. Állandó tartalmi hibák, sok ellentmondás. A primitív stílusban elveszik a mondanivaló. Egy rétegnek szól, olyan mint a kakisex:)
2011. jún. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, de én egy oyan hírforrást nem tudok komolyan venni, ami ilyen alpári stílusú.
2011. jún. 23. 09:39
 9/30 anonim ***** válasza:
26%
És leírtad egy netes portálon az oldal nevét. A negatív reklám is reklám, és hogyha megemlítjük őket bármilyen formában bárhol, akkor mint a politikai és közéleti fórumok legitim tagjaként ismerjük el őket. Ne foglalkozz velük. Ha ilyen jellegű portálokat betiltunk, vagy a honlap üzemeltetőit bezárjuk erkölcsi alapot adunk nekik a működésükre, ráadásul a szélsőjobb mögött van egy elég erős konspirációs elmélethalmaz is. Ha leszeded a honlapot a netről azt írják majd egy másik portálon, hogy a zsidóknak nem tetszett , hogy kimondták az igazat, ezért nincs már a kuruc.info ami egyébként az egyetlen hiteles forrás, mert azt nem zsidók irányítják. Én azt gondolom ettől semmi nem lesz jobb. Ha hagyjuk őket főni a saját levükben, és írhatnak akármit, akkor pont a konspirációs elméleteik alól húzzuk ki a szőnyeget ha pedig nem kap médiahátszelet, mert a kereskedelmi csatornákon és a különböző sajtótermékekben nem hivatkoznak rájuk, egy idő után nem lesz kíváncsi senki a kuruc.info-ra.
2011. jún. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
90%

Azért nem véletlenül az egyik leglátogatottab magyar oldal.

Nem kötelező olvasni, vannak alternatívák.

Még mindig inkább ez, mint a népszava féle hányadék...

2011. jún. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!