Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Tényleg visszahozzák a szocpolt?

Tényleg visszahozzák a szocpolt?

Figyelt kérdés

Ha igaz, ez, hogy működik?Be kell vállalni hozzá gyereket, vagy már kell, hogy legyen.Van egy 6hónapos lányunk, de nem vagyunk még házasok..

Na mindegy, valaki lenne olyan kedves és leírná azt, hogy ez az egész micsoda, és milyen hivatalos helyen kell ezt intézni, kell e, hogy házasok legyünk...stbstb.


2011. júl. 3. 21:11
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Én sem értek egyet azzal, hogy valaki a gyerek után járó pénzből tartja el magát!!Sajnos nekem nem adatott meg, hogy havi 8kilót vigyek haza tisztán.Családi hátterem is elég siralmas, mindenki próbál kezdeni valamit magával, de hónapról hónapra élünk.Albérletben vagyunk kicsi lánnyal, ha az állam adna támogatást, jobb lenne sajátban élni..Ezért én rossz vagyok?Egy senki?Akinek nem volt joga szülni, mert nincs pénze?A gyerekemnek meg van mindene!

Én is szerettem volna jobbnál jobb helyeken tanulni, de nem adatott meg!

Úgy, hogy kedves, a beképzeld formádat tartogasd a kis sznob közösségednek....

De azt még mindig senki nem írta, hogy hol lehet érdeklődni ez ügyben...Hivatalok?önkormányzat...stbstb

2011. júl. 4. 08:50
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem írták, hogy hol kell érdeklődni, mert nincs ilyen. Megszűnt, és kétlem, hogy a mostani elvonások mellett újra bevezetnék.
2011. júl. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Talán annyit tehetsz, az önkormányzatnál beadsz igényt önkormányzati lakásra.

2011. júl. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Még régebben olvastam róla, hogy terveznek egy szocpolszerű lakásfelújítási támogatást, ami kb. hőszigetelést, a villamos rendszerek és a vízrendszer felújítását foglalná magába, de azóta mélyen hallgatnak róla. Szerintem nem lesz ebből semmi.
2011. júl. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!